Іван Гелюх
Менеджмент
Іван Гелюх

Іван Гелюх

Генеральний директор

Вищу освіту здобув у Донецькому національному університеті за спеціальністю «фінанси». Кваліфікація – магістр із фінансів. Пройшов навчання в Академії ДТЕК за програмами «Енергія Знань» (модульна MBA-програма, реалізована спільно з Києво-Могилянською Бізнес-школою) й «Енергія Лідера» (програма, що реалізується французькою бізнес-школою INSEAD). Почав кар’єру 2001 року з посади економіста-аналітика в компанії «Інтрон», де незабаром обійняв позицію провідного економіста.

До ДТЕК прийшов 2005 року: з 2005 до 2008 року обіймав посаду начальника інвестиційного відділу ТОВ «Східенерго». 2008 року перейшов до АЕК «Київенерго», де був призначений керівником інвестиційного департаменту, а з 2011 року – директором із питань регуляторної політики та інвестицій. З 2012 року обіймав посаду директора зі стратегії Київенерго.

З вересня 2013 року працював заступником комерційного директора ДТЕК Енерго, а 29 березня 2017 року був призначений виконувачем обов’язків директора з дистрибуції та збуту електроенергії ДТЕК Енерго.
З 2018 року – генеральний директор ТОВ «ДТЕК Мережі».

6 червня 2018 року Івана Гелюха було обрано співголовою координаційної групи операторів розподільчих мереж електроенергетики Європейського енергетичного співтовариства (Co-chairperson of ECDSO-E of the Energy Community) у межах 23-го енергетичного форуму Європейського енергетичного співтовариства в Афінах.