ДТЕК Дніпровські електромережі змінив графік планових ремонтів задля комфорту клієнтів в новорічні свята
Виконання планових ремонтів на електрообладнанні Дніпропетровщини — умова його стабільної роботи. Вони необхідні, щоб у будинках було світло, а аварії траплялися якомога рідше. Проводити більшість таких робіт без відключення електрообладнання неможливо. Від цього залежить безпека співробітників компанії та пересічних громадян, які перебувають поблизу місця проведення ремонтів.
«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості. Ми розуміємо, як важливо нашим клієнтам зустрічати новорічні свята вдома, зі світлом, теплом, затишком та комфортом. Це особливо актуально в період низьких температур та погіршення погідних умов, які спостерігаємо зараз. Тому ми так перебудували наш графік робіт, щоб планові ремонти на електромережі не ставали на заваді комфортних та плідних вихідних жителів області. А також посилили наші ремонтні бригади, які слідкуватимуть за безперервністю електропостачання протягом усіх новорічних свят», — зазначив Андрій Терещук, генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі.
Інформацію про аварійні відключення можна перевірити у відповідному розділі на сайті компанії. Якщо ваша адреса там є, — енергетики вже знають про відключення та відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу — повідомте про це у кол-центр ДТЕК Дніпровські електромережі на сайті компанії, за телефонами (056/066/067) 790 99 00, через сторінку Facebook або чат-бот у Viber та Telegram.
Зі свого боку, компанія звертається до клієнтів з проханням дотримуватися простих правил енергоефективності взимку:
- розподіляйте навантаження. Включайте найбільш потужні прилади по черзі. Особливо це важливо для будинків, побудованим до 2000 року. Вони, як правило, не розраховані на високі навантаження в мережі;
- намагайтеся уникати пікових годин навантажень. Зазвичай цей час з 7:00 до 11:00 і з 20:00 до 22:00. На ці періоди припадає пік навантаження на мережі, як в окремо взятій квартирі, так і в районі;
- використовуйте опалювальні прилади, посудомийні та пральні машини в нічні години. Це дозволить уникнути аварійних сплесків навантаження;
- перевірте наявність контактів електрика, адже якщо проблема з електропостачанням виникне в межах будинку, то це питання має вирішувати відповідальний за внутрішньобудинкові мережі:
- у квартирі — балансоутримувач або керуючий вашого будинку (ОСББ, керуюча компанія тощо);
- у приватному будинку — власник житла;
У разі відключення світла через перевантаження, вимкніть усі потужні прилади та включіть «автоматичний вимикач». Якщо продовжує вибивати світло, необхідно звернутися до електрика. Не намагайтеся здійснити ремонт самостійно, це небезпечно!