ДТЕК Мережі здобув нагороду від енергетичної асоціації США за швидке повернення світла під час бойових дій
З початку повномасштабної війни енергетики операторів системи розподілу ДТЕК Мережі продовжували виконувати своє головне завдання – забезпечувати світлом українців, попри всі виклики. Ми повернули світло вже 12,6 млн* родин Київщини, Дніпропетровщини, Одещини, Донеччини та міста Київ, які були знеструмлені через дії ворога. Наші фахівці замінили майже 1,5 тисячі і відремонтували ще 5,6 тисячі енергооб’єктів, пошкоджених внаслідок російських обстрілів. Зокрема в Донецькій області та на півдні Дніпропетровської енергетики щоденно повертають світло від тисячі до 10 тисячам домівок, знеструмленим через бойові дії. Саме цю безпрецедентну й самовіддану роботу було відзначено однією із найвідоміших у світі премій в галузі енергетики від EEI.
«З моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну наші енергетики роблять усе можливе, щоб попри небезпеки, постійні ворожі атаки, дефіцит електроенергії, у кожній домівці було світло. Жодна інша країна в новітній історії не стикалась з подібними викликами в енергетиці. Проте ОСР ДТЕК Мережі та наші колеги по галузі об’єдналися, щоб разом тримати енергетичний фронт. Кожен наш фахівець розуміє, що від його праці залежать тисячі життів, особливо у прифронтових районах, і викладається на всі 1000%. Тому ця нагорода є міжнародним визнанням усіх наших енергетиків і цілком належить їм», – прокоментував генеральний директор ДТЕК Мережі Олександр Фоменко.
На жаль, в умовах війни робота енергетиків стала більш ризикованою та небезпечною через обстріли та мінування ворогом територій. За понад два роки повномасштабної війни під час виконання обов’язків один енергетик ОСР ДТЕК Мережі загинув і ще 14 отримали поранення.
The Edison Electric Institute — асоціація, яка представляє всі приватні електричні компанії США, разом вони забезпечують електроенергією майже 250 мільйонів американців. Щороку EEI відзначає у своїх преміях енергокомпанії з усього світу за непересічні досягнення і внесок у розвиток енергогалузі.
*Для деяких з них електроенергію відновлювали понад 30 разів.