ОСР ДТЕК Мережі завершив основні етапи підготовки до зими 2024-2025
Попри війну, що триває, компанія виконує всі необхідні заходи для підвищення надійності електропостачання регіону. Разом із владою Києва, Київської, Дніпропетровської та Одеської областей відповідальні служби готують інфраструктуру до можливих випробувань, щоб у мешканців було світло та тепло.
«Попри те, що повномасштабна агресія ворога триває, ми готуємо свої мережі до зими. Енергетики відремонтували та випробували майже 12 тис. кілометрів повітряних і кабельних ліній електропередачі, а також модернізували 153 км. Вже технічно оновили 76 енергооб’єктів – підстанцій, трансформаторів. Крім того, ОСР розчистили 7,8 тис. кілометрів від гілля, чагарників та сухостою, щоб запобігти аваріям. ДТЕК був надійною опорою українців минулого осінньо-зимового періоду і зараз робить усе можливе, аби пройти й цю зиму», – зазначила Аліна Бондаренко, генеральна директорка ДТЕК Мережі.
Але з початком опалювального сезону робота енергетиків не закінчується. До кінця року оператори системи розподілу ДТЕК Мережі в усіх регіонах планують інвестувати 4,54 млрд грн в оновлення і модернізацію і ремонт енергооб’єктів.
На Донеччині всі зусилля оператора систем розподілу ДТЕК Донецькі електромережі направлені на відновлення мереж і обладнання після постійних обстрілів. Зокрема, за дев’ять місяців 2024 року енергетики відремонтували понад 2,1 тис. пошкоджених в результаті бойових дій енергооб'єктів, відновили роботу майже 1,2 тис км ліній електропередачі. Також розчистили від гілля 527 км ліній електропередачі.
ДТЕК й надалі робитиме все можливе, щоб попри обстріли та ракетні удари забезпечувати українців світлом. Просимо мешканців області розумно використовувати електроенергію: частину споживання переносити на нічний час; встановити багатозонний лічильник; замінити лампи на економні світлодіодні; при виборі побутової техніки надавати перевагу тій, що має клас енергоспоживання A, A+, A++, A+++; не прогрівати або охолоджувати кондиціонером приміщення, де вас немає; вмикати світло лише там, де ви перебуваєте; не користуватися одночасно декількома енергоємними приладами (праска, чайник тощо) – вмикати їх слід почергово, щоб розподілити навантаження.