У ДТЕК Київські регіональні електромережі запрацював чат-бот для побутових клієнтів
На старті роботи чат-бот ДТЕК Київські регіональні електромережі працюватиме у месенджерах Viber та Telegram. На наступних етапах впровадження його перевагами можна буде скористатися також у соціальній мережі Facebook.
«ДТЕК розуміє потреби сучасних клієнтів та створює для них зручні сервіси. Ми знаємо наскільки важливо для наших клієнтів розв’язувати питання пов’язані з роботою компанії через онлайн канали, особливо в період пандемії. Завдяки чат-боту мешканці області отримуватимуть відповіді на найпоширеніші питання не виходячи з дому та в зручний для себе час, адже чат-бот функціонує в режимі 24/7» — зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.
Для того, щоб почати користуватися послугами чат-боту, необхідно:
- В пошуку ввести «ДТЕК Київські регіональні електромережі» або перейти за прямим посиланням Viber або Telegram;
- Слідуючи за підказками меню, отримати або передати необхідну інформацію;
Наразі за допомогою чат-боту клієнти можуть:
- передати покази лічильника;
- залишити заявку про аварійну ситуацію чи факт крадіжки електроенергії;
- подати заявку щодо роботи приладів обліку;
- отримати інформацію про причини відсутності електропостачання;
- отримати відповіді на найбільш поширенні питання;
Ідентифікація користувачів чат-бота відбувається за допомогою номера особового рахунку клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі (починається на 2ххххххх). Якщо клієнт не знає номеру особового рахунку, його можливо відновити через сайт або дзвінком в кол-центр компанії.
Компанія планує розвивати новий сервіс та додавати нові функції.
Також продовжують працювати звичні дистанційні канали зв’язку. Інформацію про планові та аварійні відключення можна перевірити на сайті в розділі «Немає електроенергії?». Зв’язатися з кол-центром компанії можна через форму зворотного зв’язку на сайті, сторінку Facebook та за телефонами (044) 459 07 40, (067) 495 70 40, (093) 495-70-40 або (099) 495-70-40.
Як повідомлялося раніше, у 2020 році завдяки дистанційним каналам обслуговування фахівці компанії проконсультували та надали послуг на 42% більше, ніж у попередній рік.