Під час війни ДТЕК Мережі забезпечив стабільною роботою та зарплатнею 66 студентів
У липні 2022 року ДТЕК Мережі забезпечив 66 молодих енергетиків першою роботою. Це студенти з 25 вищих навчальних закладів України, які в минулому навчальному році брали участь у проєкті дуальної освіти. Компанія, попри війну, виконала взяті на себе в минулому році забов’язання, щоб підтримати талановиту молодь України в цей складний період.
Оператори системи розподілу ДТЕК Мережі працевлаштували 66 студентів в Київській, Дніпропетровській, Одеській областях та місті Київ. Це хлопці та дівчата, які в минулому році навчалися за програмою дуальної освіти – поєднували теорію у виші з виробничою практикою в операторах системи розподілу ДТЕК Мережі. Такий підхід до навчання майбутніх енергетиків відповідає цілі Сталого розвитку ГД ООН №8 – «Гідна робота та економічний розвиток». Не зважаючи на воєнний стан в країні, ДТЕК Мережі прийняв рішення не припиняти реалізацію цього проєкту, а навпаки – за його допомогою підтримати талановиту молодь та Україну.
«ДТЕК Мережі – основа відбудови України та нормального життя українців. Компанія продовжує розвивати інфраструктури електромереж, спираючись на принципи сталого розвитку. Проєкт дуальної освіти ми реалізуємо з 2019 року. У 2022 році, незважаючи на складну ситуацію в країні через війну, ми працевлаштували 66 студентів. Сьогодні ця молодь отримує стабільну зарплатню, всі соціальні гарантії та, головне, може планувати своє майбутнє в Україні», – зазначив генеральний директор ДТЕК Мережі Олександр Фоменко.
Загалом за останні три роки участь у проєкті дуальної освіти взяли 276 студентів – старшокурсників з 25 провідних профільних навчальних закладів у Дніпропетровській, Одеській, Київській областях та місті Київ. З них 156 хлопців та дівчат отримали і практичний досвід, і роботу в компанії.
«Дуальна освіта допомогла мені швидко освоїти навички професії. Ми проходили практику в реальних умовах і на сучасному обладнанні. Та головне – одразу після закінчення навчання я отримав свою першу офіційну роботу за обраною спеціальністю в одній з найбільших енергетичних компаній України», – Єгор, інженер з режимів ДТЕК Одеські електромережі, випускник Одеської політехніки.
У 2022 році набір на участь у проєкті поновлено. Для того, щоб стати учасником програми дуального навчання студент має здобувати освіту за спеціальністю, що пов’язана з енергетикою, навчатися на 2 – 4 курсі одного з профільних навчальних закладів, що уклав угоду з компанією, заповнити анкету та пройти відбір. Прийом документів на дуальну форму навчання триває до 1 жовтня.
Раніше повідомляли, що ДТЕК Мержі та Дніпровська політехніка підписали Меморандум про співпрацю та відкрили інноваційний хаб для студентів-енергетиків.