49,8 мільйони гривень інвестує Київобленерго в підготовку до осінньо-зимового періоду 20/21

49,8 мільйони гривень інвестує Київобленерго в підготовку до осінньо-зимового періоду 20/21

Київобленерго інвестує 49,8 мільйони гривень у підготовку мереж Київщини до осінньо-зимового періоду 2020/2021. Піклуючись про своїх клієнтів, енергетики планують відремонтувати понад 4940 кілометрів електромереж, провести капітальні та поточні ремонти на електрообладнанні всіх рівнів напруги. Це дозволить впевнено пройти сезон холодів і забезпечить мешканцям області світло і комфорт в їх будинках.

«В осінньо-зимові періоди навантаження на електричні мережі зростає. ДТЕК - відповідальна, надійна компанія, саме тому ми працюємо на випередження та готуємося до сезонних пікових навантажень завчасно. Спеціалісти компанії виконають близько тисячі робіт різного масштабу і складності. Вони будуть включати в себе перевірку та обслуговування електроустаткування, кабельних і повітряних ліній, а також капітальні і поточні ремонти», – зазначив генеральний директор Київобленерго Віталій Шайда.

До жовтня фахівці Київобленерго проведуть 158 ремонтів на великих високовольтних підстанціях 110 кВ і 35 кВ, 1876 - в трансформаторних і розподільних пунктах середньої напруги 10 (6) кіловольт, і 1931 ремонт на лініях 0,4 кВ, які безпосередньо живлять будинки мешканців області.

Під час карантину аварійні бригади компанії, оператори кол-центру, адміністратори соцмереж працюють 24х7, щоб перебування клієнтів Київобленерго на карантині було комфортним, а електропостачання – безперебійним.