Андрій Терещук призначений генеральним директором ДТЕК Дніпровські електромережі

Андрій Терещук призначений генеральним директором ДТЕК Дніпровські електромережі

8 липня генеральним директором ДТЕК Дніпровські електромережі призначений Андрій Терещук - менеджер із 10-річним досвідом керівництва в телекомунікаційних компаніях. Його завдання на новій посаді - реалізація стратегії ДТЕК Мережі в частині цифровізації компанії і покращення клієнтського сервісу в Дніпропетровській області.

Андрій Терещук призначений генеральним директором ДТЕК Дніпровські електромережі

ДТЕК модернізує традиційну енергетику, роблячи її більш сучасною та ефективною. Втрати в електромережах Дніпропетровської області сьогодні - в 2,5 рази нижчі, ніж в середньому по Україні. Область - безумовний лідер з установки розумних лічильників у країні. Нині такими сучасними приладами обліку забезпечені 247 тисяч клієнтів - кожна 6-а сім'я.

«ДТЕК модернізує традиційну енергетику, роблячи її сучасною та ефективною. Для цього нам потрібне залучення експертизи з технологічного та конкурентного бізнесу. Досвід Андрія Терещука в сфері телекому - однієї з найбільш технологічних галузей економіки, необхідний компанії на шляху до цифрової трансформації енергетики. Під його керівництвом ДТЕК Дніпровські електромережі продовжить ефективну модернізацію енергетичної інфраструктури Дніпропетровського регіону, реалізацію цифрової стратегії ДТЕК Мережі та поліпшення клієнтського сервісу», - прокоментував кадрове призначення Іван Гелюх, генеральний директор ДТЕК Мережі.

До призначення генеральним директором ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук понад 10 років працював у сфері телекомунікацій в компанії МТС, де пройшов шлях від начальника регіонального відділення до технічного директора МТС (ТМ Водафон) в Україні. Андрій має досвід реструктуризації і втілення інноваційних програм в рамках великих компаній, зокрема модернізації та швидкого розгортання мережі 2G і 3G по всій країні. Володіє управлінськими і технічними навичками, необхідними для створення та реалізації стратегії і складних рішень. А також досвідом в області підвищення безпеки, управління якістю мережі і індексом лояльності споживачів в контексті клієнтського сервісу (NPS).

«Енергетика - основа майбутнього цифрового світу. І ДТЕК - найбільший внутрішній інвестор, який інвестує в інновації і формує майбутнє України. Стати частиною команди ДТЕК - велика відповідальність. У компанії я сфокусуюся на впровадженні цифрових технологій в управлінні інфраструктурою, її розвитку з фокусом на запит сучасного енергоспоживання клієнтами і світу, що стрімко змінюється», - підкреслив Андрій Терещук.