Більше ніж пів мільярда гривень податків сплатив ДТЕК Київські електромережі у 2019 році

Більше ніж пів мільярда гривень податків сплатив ДТЕК Київські електромережі у 2019 році

Теплова енергетика05 Березень 2020

ДТЕК Київські електромережі минулого року перерахував до місцевого та центрального бюджетів 583 мільйони 161 тисячу гривень. Це стало системним втіленням в життя філософії компанії з розвитку чесного та прозорого бізнесу, який забезпечує робочі місця, у повній мірі сплачує податки та робить свій вклад у сталий розвиток країни та міста Києва.

До бюджету м. Києва у 2019 році енергетики ДТЕК Київські електромережі перерахували більше 110 мільйонів гривень, центральний бюджет поповнили більше ніж на 470 мільйонів.

«Ми відповідально підходимо до сплати усіх податків і зборів. 583 сплачених у 2019 році мільйони гривень - це інвестиції в розвиток міста Києва та країни. В нові дороги, мости, транспортні розв’язки, рухомий склад для громадського транспорту й інші соціально значущі та потрібні людям і державі проекти», - зазначив Маріс Куніцкіс, генеральний директор ДТЕК Київські електромережі.

Для порівняння, перерахованих Києву податків вистачило б для фінансування усіх запланованих у 2020 році місцевим бюджетом робіт з реконструкції Парку «Кіото» (100 млн грн) або оновлення столичного світлофорного господарства (110 млн грн). Сплачених до центрального бюджету коштів майже повністю вистачить для фінансування державою протягом 2020 року витрат пошти за надання послуг, пов'язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню (500 млн грн) або для фінансування майже усіх витрать Міністерства культури, молоді та спорту (488 млн грн).

Крім того, у 2019 році ДТЕК Київські електромережі вклав 347 мільйонів гривень у розвиток столичної енергоінфраструктури. В результаті в Києві побудували 9 км і реконструювали 40 км кабельних мереж, модернізували 2 підстанції 110 кВ («Бортничі» та «Позняки») й розпочали роботи ще на одній («Вулкан»), встановили 20 тисяч розумних лічильників та інше енергетичне обладнання. Всі ці роботи сприяли підвищенню якості та надійності електропостачання мешканців міста Києва.