some-alt
Головна Новини Прес-релізи Задля стабільного електроживлення клієнтів у Оболонському та Подільському районах: ДТЕК Київські електромережі розпочав реконструкцію підстанції «Куренівська»

Задля стабільного електроживлення клієнтів у Оболонському та Подільському районах: ДТЕК Київські електромережі розпочав реконструкцію підстанції «Куренівська»

До кінця 2021 року ДТЕК Київські електромережі планує завершити реконструкцію високовольтної підстанції (ПС) 110/10 кВ «Куренівська». Під час робіт на об’єкті демонтують два старих трансформатори. Замість них встановлять нові та сучасні. Завдяки оновленню обладнання компанія підвищить якість та надійність електропостачання більш ніж для 2 тисяч багатоповерхових житлових будинків північної частини Києва.

Підстанція 110/10 кВ «Куренівська» знаходиться в Оболонському районі міста Києва. Вона забезпечує електроенергією 2100 житлових багатоповерхівок, 26 шкіл, 38 дитячих садків, 8 лікарень, велику кількість підприємств та установ, що знаходяться на вулицях Автозаводська, Вишгородська, Вітряні гори, Резервна, Сім’ї Кульженків, Лугова, Сошенко, Краснопільська, Кирилівська, Полкова, Тульчинська, Копилівська, Бережанська, Білицька, Сергія Данченко, Гомельська, Наталії Ужвій, Оболонському, Мінському проспектах та проспекті Героїв Сталінграда тощо.

«ДТЕК — бізнес, що діє в інтересах України. Сталий розвиток — пріоритет для інвестицій компанії. В реконструкцію ПС 110/10 кВ «Куренівська» до кінця поточного року наша компанія інвестує понад 42 мільйони гривень. Ми замінимо на нові два застарілих трансформатора та забезпечимо мешканців понад 2 тисяч житлових будинків північних районів Києва надійним джерелом електропостачання»,  зазначив виконувач обов’язків генерального директора ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар.

Роботи з оновлення ПС «Куренівська» передбачені Планом розвитку компанії на 2021-2025 роки. Необхідність реконструкції викликана насамперед вичерпаним ресурсом функціонуючих на підстанції трансформаторів. Адже вони працюють з початку 80-х років 20 століття. Їх подальша експлуатація ставить під загрозу надійне та безперебійне електропостачання клієнтів. Тому їх замінять на сучасні, більш економні та безпечні.

Як повідомлялося раніше, у 2021 році столична енергокомпанія інвестує в електроінфраструктуру Києва понад 645 мільйонів гривень. За ці кошти ДТЕК Київські електромережі проведе реконструкцію трьох великих підстанцій 110 кВ та реалізує 64 проєкти, що підвищать надійність електропостачання столиці та оперативність ліквідації аварійних ситуацій.

23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі