ДТЕК Дніпровські електромережі модернізує електромережі Південного району Кам'янського (графік робіт)

ДТЕК Дніпровські електромережі модернізує електромережі Південного району Кам'янського (графік робіт)

ДТЕК Дніпровські електромережі продовжує модернізацію мереж у Південному районі Кам'янського. У співпраці з міською владою енергетики проводять посилення ліній та електрообладнання для безаварійного електропостачання мешканців в умовах підвищених енергонавантажень. На виконання робіт міська рада Кам'янського виділила 10 мільйонів гривень.

На першому етапі програми беруть участь 56 багатоповерхових будинків Соцгорода та БАМу. Їх жителям за рахунок міського бюджету надаються додаткові потужності - від 1 до 2 кВт на квартиру. Енергетики вже  завершили установку «розумних» лічильників та заміну автоматичних вимикачів модернізованих щитових під збільшену договірну потужність. Наразі приступили до заміни кабельно-повітряних ліній та оснащення трансформаторних підстанцій (ТП).

«Ми вже провели переоснащення двох ТП, які живлять 3 багатоповерхівки у  Білоруському провулку, 1 та Подольській, 95 и 93. Тут замінили стійки, встановили більш потужні та надійні «самоізольовані» кабельні лінії. Наразі в роботі – ще 18 будинків. Це дасть можливість підвищити надійність електропостачання в цих районах та мінімізувати ризик аварій в умовах підвищених навантажень у осінньо-зимовий період», - сказав начальник Кам'янського району електромереж ДТЕК Дніпровські електромережі Микола Шумейко.

Зараз в роботі у енергетиків - дві трансформаторні підстанції:

-           ТП-371, яка живить 10 будинків Білоруського проїзду (№4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26);

-           ТП-335: 7  будинків на Затишній, 1-а,  Менделєєва, 7, 11, 11-а, Подільській, 4, 6, 10.

Роботи на них будуть завершені до 17 лютого.

З 30 січня енергетики почали роботи на 343-й підстанції, що живить багатоповерхівку на вул. Конституції, 24. Тут модернізацію планують завершити до 1 березня 2020 року.

Під час виконання робіт можуть бути перебої з електроенергією, це необхідна міра для підсилення мереж.

В рамках програми, яку наразі разом з місцевою владою реалізують фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі, запланована заміна в районах БАМу і Соцгорода 18 км повітряних та 5,3 км кабельних ліній, 6 трансформаторів. На програму збільшення потужності житлових будинків міськрада Кам'янського заклала 14 мільйонів гривень. З них вже виділені 10 мільйонів гривень, які використовуються для модернізації мереж перших 56 будинків (4710 квартир).