ДТЕК Дніпровські електромережі увійшов в ТОП-100 рейтингу найбільших платників податків України

ДТЕК Дніпровські електромережі увійшов в ТОП-100 рейтингу найбільших платників податків України

Теплова енергетика04 Березень 2020

973 млн грн податків до центрального і місцевих бюджетів перерахував за підсумками 2019 року оператор системи розподілу ДТЕК Дніпровські електромережі. Це на понад 260 мільйонів більше, ніж у минулому році. За даними видання «Рейтинг» компанія входить в ТОП-100 найбільших компаній України за сумою сплати податкових платежів за 2019 год*.

ДТЕК Дніпровські електромережі увійшов в ТОП-100 рейтингу найбільших платників податків України

ДТЕК Дніпровські електромережі піднявся на 5 позицій в рейтингу в порівнянні з 2018-м роком.

Всього за минулий рік з урахуванням всіх відрахувань компанія поповнила державну казну на 765,5 млн грн. Ще 207 млн ​​грн перерахувала до місцевих бюджетів.

Своєчасно сплачені податки - це відремонтовані дороги, побудовані лікарні, оновлені дитсадки і школи. Це - основа розвитку як держави, так і регіону.

«Для порівняння, сума, яку ми направили до місцевих бюджетів, практично дорівнює сумі державної субвенції на всю сферу медицини Дніпра на перший квартал 2020 року. Вчасно сплачені податки - наш обов'язок і наш внесок в економіку країни та регіону», - прокоментував генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

У 2019 компанія виплатила на понад 260 млн грн податків більше, ніж у 2018 році. Одна з головних причин обсягів виплат - це зростання кількості виконуваних робіт за послугами розподілу та приєднання.

У 2019 ДТЕК Дніпровські електромережі інвестував 531 млн грн у розвиток інфраструктури Дніпропетровської області. Основні інвестиції були спрямовані на модернізацію ліній електропередач та підстанцій, а також на впровадження сучасних технологій управління електричними мережами. Мета інвестицій - поліпшення якості електропостачання для 3,2 млн жителів Дніпропетровської області.

* У рейтингу враховувалися сплачені податки компаній за рік без урахування єдиного соцвнеску.