ДТЕК Дніпровські електромережі відновив електропостачання в 100 населених пунктах

ДТЕК Дніпровські електромережі відновив електропостачання в 100 населених пунктах

Снігові замети, повалені дерева, пошкоджені дроти – ремонтні бригади працювали усю ніч і закінчують роботи з відновлення енергетичної інфраструктури Дніпропетровській області, що постраждала в результаті негоди 5 лютого. За останню добу фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі повернули світ в домівки 35 тисяч жителів області. Відновлено електропостачання вже в 100 населених пунктах.

ДТЕК Дніпровські електромережі відновив електропостачання в 100 населених пунктах

Енергетики відновили роботу більше тисячі трансформаторних підстанцій та 94 лінії електропередач середньої напруги (6-10 кВ).

Станом на 12:00 залишаються знеструмленими 2 села в Криничанському районі – Березине та Грузинівка. Їх електропостачання відновлять у найближчі години.

Також відновлювальні роботи продовжуються у Підгородньому, Солонянському, Новомосковському та інших постраждалих  районах.Роботи вестимуться до повної ліквідації всіх наслідків негоди.

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі докладають максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення енергопостачання.

За графіком відновлення можна слідкувати на сторінці компанії Фейсбук, а також повідомляти про аварії. Особливо – про обірвані проводи, які становлять загрозу та потребують оперативного усунення.

ДТЕК Дніпровські електромережі просить жителів дотримуватися базових правил електробезпеки:

● при сильному вітрі необхідно уникати ліній електропередачі;

● якщо ви помітили обірвані проводи,  не наближатись, ні в якому разі не торкатися їх.

При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор, пишіть нам у Фейсбук. Або повідомляйте в кол-центр ДТЕК Дніпровські електромережі за телефонами (056) 790 99 00, (066) 790 99 00 або (067) 790 99 00.