ДТЕК Дніпровські електромережі заплатив 766 млн грн податків за підсумками дев’яти місяців

ДТЕК Дніпровські електромережі заплатив 766 млн грн податків за підсумками дев’яти місяців

Оператор системи розподілу ДТЕК Дніпровські електромережі за 9 місяців 2019 року переказав 766 млн грн податків до центрального та місцевих бюджетів.

ДТЕК Дніпровські електромережі – один з лідерів енергетичного сектора за сплаченими податками. За дев’ять місяців з початку року компанія поповнила державну казну на 613 млн грн податкових відрахувань. Ще 153 млн грн перерахували до місцевих бюджетів.

«Для порівняння, сума, яку ми перерахували до місцевих бюджетів, дорівнює річному обсягу інвестицій в реконструкцію та ремонти шкіл і дитячих садків Дніпра. Та практично відповідає загальнодержавним річним субвенціях місцевим бюджетам на будівництво та оновлення шкільних спортивних комплексів по всій Україні. ДТЕК веде свій бізнес чесно і прозоро. І своєчасно сплачені податки – це наш обов’язок та внесок у розвиток регіону та країни», – прокоментував фінансові підсумки генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

У 2019-му році ДТЕК Дніпровські електромережі інвестує понад 561 млн грн в розвиток інфраструктури Дніпропетровської області. У тому числі – оновить обладнання на 97 підстанціях, а також встановить більше 20 тисяч «розумних» лічильників, які дозволять жителям економити на «нічному» тарифі. А ще оновить понад 153 кілометрів електроліній. Це дозволить безперебійно подавати світло в лікарні та школи, на стратегічні підприємства та мешканцям регіону.