some-alt
Головна Новини Прес-релізи Енергетиків ДТЕК Дніпровські електромережі нагородили за роботу під час війни та допомогу у відновленні електроінфраструктури Укрзалізниці

Енергетиків ДТЕК Дніпровські електромережі нагородили за роботу під час війни та допомогу у відновленні електроінфраструктури Укрзалізниці

Енергетиків ДТЕК Дніпровські електромережі нагородили за мужність та професіоналізм під час відновлення мереж в умовах воєнного стану, а також за допомогу у відновленні електромереж та обладнання Укрзалізниці після ворожих обстрілів. Загалом нагороди отримали 17 фахівців компанії.
Енергетиків ДТЕК Дніпровські електромережі нагородили за роботу під час війни та допомогу у відновленні електроінфраструктури Укрзалізниці

ДТЕК Дніпровські електромережі − надійний партнер суспільства. Саме тому у травні-червні цього року, після ворожих обстрілів інфраструктурних об’єктів Укрзалізниці та, як наслідок, дестабілізації роботи залізної дороги, енергетики визвалися допомогти залізничникам відновити роботу електрообладнання.

Спеціалісти з експлуатації високовольтних мереж та оперативно-диспетчерського центру ДТЕК Дніпровські електромережі працювали у Київському регіоні. Разом із залізничниками вони відновили роботу підстанції, що живить місто та технологічні мережі залізниці. Це дало змогу в найкоротший термін відкрити рух поїздів на електричній тязі на дільниці Святошине-Тетерів Південно-Західної залізниці, а також відновити в повному обсязі електропостачання об`єктів критичної інфраструктури міста. За високий професіоналізм та дієву допомогу 17 фахівців компанії отримали грамоти та подяки від залізничників.

«ДТЕК розуміє наскільки важливим є відновлення об’єктів залізниці для всієї країни. Наші співробітники мають вагомий потенціал для виконання надскладних завдань. Ми готові й далі допомагати Україні, щоб знов курсували поїзди, а міста, які постраждали від окупації, були зі світлом», − розповіли в ДТЕК Дніпровські електромережі.

Нагадаємо, у квітні-травні аварійні бригади енергетиків з Дніпропетровської області також брали участь у відновленні мереж Херсонщини та Київщини, зруйнованих через бойові дії. Раніше ДТЕК Дніпровські електромережі забезпечив електроживленням шість великих підстанцій АТ «Миколаївобленерго», які були знеструмлені через обстріл.

Весь цей час енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі продовжують забезпечувати стабільну роботу електроінфраструктури Дніпропетровської області, не зважаючи на загрозу повітряних ударів чи потенційних обстрілів. З початку повномасштабного вторгнення російської федерації енергетики відновили електропостачання у понад 40 тисяч осель, які постраждали від бойових дій.

23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі