some-alt
Головна Новини Прес-релізи ДТЕК Дніпровські електромережі покращив електрозабезпечення шістьох лікарень Дніпра та області

ДТЕК Дніпровські електромережі покращив електрозабезпечення шістьох лікарень Дніпра та області

Теплова енергетика25 Березня 2022
Енергетики забезпечили стабільне електропостачання лікарень Дніпропетровської області, які приймають постраждалих та поранених. Для надійного живлення ДТЕК Дніпровські електромережі створили додаткові резерви потужності для шести медустанов Дніпра та області, збільшивши поточну потужність на 30%.

З початком військової агресії фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі провели додаткові перевірки мереж, що живлять лікарні та інші важливі стратегічні об’єкти, усунули неполадки та забезпечили додаткові потужності там, де це було необхідно.

«В умовах воєнних дій життєво важливе безперервне електропостачання мешканців регіону, підприємств, систем зв’язку, а також медустанов, які зараз приймають постраждалих із гарячих точок країни. Для цих лікарень Дніпра та області ми на 30% збільшили наявну потужність об’єктів, це 520 кВт. Це допоможе забезпечити стабільність електроживлення, аби наші герої-медики ні на хвилину не зупиняли своєї роботи», — повідомив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

З початку військової агресії компанія тісно співпрацює з міською та обласною владою для забезпечення об’єктів критичної інфраструктури надійним електропостачанням.

На прохання медустанов Дніпра енергетики виділили додаткові резерви потужності для двох міськлікарень, фтизіатрії, а також обласної клінічної лікарні, яка взяла на себе основне навантаження щодо приймання та порятунку поранених. За тиждень тут переоснастили мережі та встановили потужніше обладнання. Для електроживлення кисневих станцій клінічної лікарні провели додаткову лінію із самоізольованого дроту, від якого запитали генератор кисню. Подібні резервні лінії створили та в інших медзакладах Дніпра. Також для надійного забезпечення енергією встановили потужніший трансформатор в одній із міськлікарень Кам’янського та посилили електропостачання лікарні в Новомосковську.

Енергетики продовжують контролювати енергозабезпечення медустанов області. Ремонтні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі переведені в аварійно-відновлювальний режим роботи та готові оперативно повертати світло у разі вимкнення. Працівники мають спеціальні інструкції з роботи у кризових ситуаціях та забезпечені всім необхідним для відновлення роботи обладнання у разі пошкоджень через бойові дії.

Наразі вся критична інфраструктура працює стабільно. Перебоїв у електропостачанні немає.

Як повідомлялося раніше, з початку війни група ДТЕК почала безплатно постачати електроенергію медичним установам, а також виробникам хліба у Києві, Донецькій та Дніпропетровській областях.

23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі