some-alt
Головна Новини Прес-релізи ДТЕК Донецькі електромережі підтримає акцію «Година Землі»

ДТЕК Донецькі електромережі підтримає акцію «Година Землі»

Теплова енергетика26 Березня 2021
27 березня ДТЕК Донецькі електромережі приєднається до міжнародної екологічної ініціативи «Година Землі», яка щорічно проходить під егідою Всесвітнього фонду дикої природи. У цей день енергетична компанія погасить підсвічування адміністративних будівель і вивісок у структурних одиницях на одну годину — з 20:30 до 21:30.

«ДТЕК трансформує бізнес згідно з Новою стратегії 2030, яка заснована на принципах ESG, цінностях і відповідальності бізнесу за прогрес у досягненні Цілей Сталого розвитку Глобального договору ООН. 27 березня ми на 60 хвилин погасимо підсвічування адміністративних будівель і вивісок в структурних підрозділах компанії. Ми приєднуємося до «Години Землі» не для того, щоб просто заощадити електрику. Підтримуючи цю ініціативу, ми привертаємо увагу до необхідності відповідального ставлення до навколишнього світу», — розповів генеральний директор ДТЕК Донецькі електромережі Олексій Дегтярьов.

«Година Землі» — наймасовіша екологічна акція на планеті. У ній беруть участь понад 2 мільярди людей по всьому світу з більш ніж 180 країн. В ході акції Всесвітній фонд природи закликає вимкнути світло на одну годину в знак небайдужості до майбутнього планети. Мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в будинках і на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання дбати про природу кожен день. В той самий час гасне підсвічування найвідоміших будівель і пам’ятників світу. У 2021 році міжнародна Година Землі відбудеться в 15-й раз.

ДТЕК — відповідальна і надійна компанія. Збереження біорізноманіття, відповідальне ставлення до ресурсів і навколишнього середовища, — один з напрямків діяльності ДТЕК Донецькі електромережі. Як повідомлялося раніше, завдяки установці захисних платформ для гнізд на опорах ліній електропередачі, а також птахозахістних пристроїв на високовольтних лініях, компанія допомогла зберегти близько 200 білих лелек, 120 з яких — пташенята. Крім того, понад 2 тис. екологічних ламп встановив ДТЕК Донецькі електромережі у 2020 році. Вони безпечні, економічні, не містять шкідливих для людини та природи речовин.

23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі