ДТЕК Донецькі електромережі реконструює 19 км лінії електромереж на 10 днів раніше терміну

ДТЕК Донецькі електромережі реконструює 19 км лінії електромереж на 10 днів раніше терміну

ДТЕК Донецькі електромережі завершить реконструкцію високовольтної лінії 6 кВ «РП-11 - Івановка» до 12 грудня. Завдяки цьому покращиться якість і підвищиться надійність електропостачання для 2 тис. 300 клієнтів, які проживають в селищах Івановка, Городищине і Мар'ївка. Реконструкція лінії почалася в жовтні і передбачає заміну більше 19 км дротів і 131 залізобетонної опори.

ДТЕК Донецькі електромережі піклується про комфорт клієнтів і для скорочення часу реконструкції направив додаткові дві бригади енергетиків. В результаті основні роботи з реконструкції лінії буде завершено до 12 грудня, це на 10 днів раніше запланованого терміну. Також компанія врахувала звернення жителів селищ і прийняла рішення про скорочення часу планових відключень електроенергії з 8 до 17 години. У вихідні дні відключення проводитися не будуть. Зміни діють з 26 листопада 2019 року. Крім того, на час реалізації проекту енергетики забезпечили генератором загальноосвітню школу, що підпадає під відключення, - щоб діти вчилися при комфортному освітленні.

ДТЕК Донецькі електромережі просить жителів поставитися з розумінням до тимчасових незручностей. Реконструкція високовольтної лінії та супутні планові відключення електроенергії – це необхідний захід для поліпшення якості і надійності енергопостачання в регіоні.