ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло жителям 140 будинків прифронтового селища Луганське

ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло жителям 140 будинків прифронтового селища Луганське

ДТЕК Донецькі електромережі відновив енергопостачання лінії 10 кВ і повернув світло жителям 140 будинків селища Луганське Бахмутського району. Лінія була пошкоджена 13 грудня в результаті чергового мінометного обстрілу. Через бойові дії жителі селища Луганське постійно перебувають під загрозою аварійних відключень і ризикують залишитися без світла.

Ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі почали ремонт одразу після узгодження з СЦКК (Спільний центр контролю і координації з питань припинення вогню). За три години бригада ДТЕК Донецькі електромережі усунула пошкодження і обриви дротів в шести місцях на ділянці лінії в 2 км. Тепер у 148 сімей, що мешкають у смт. Луганське, стабільна подача електроенергії. З початку року енергокомпанія вже тричі відновлювала цю лінію і електропостачання селища.

З початку бойових дій на Донбасі ДТЕК Донецькі електромережі понад 16 тис разів відновив електропостачання на підстанціях і лініях електропередач. З них 13 тисяч - це ремонти трансформаторних підстанцій 6-10 кВ, 1676 - роботи із заміни пошкоджених ділянок високовольтних ліній електропередач, 1507 - ліквідації знеструмлення підстанцій 35-110 кВ.