ДТЕК Донецькі електромережі відновив високовольтну лінію на прифронтовій території

ДТЕК Донецькі електромережі відновив високовольтну лінію на прифронтовій території

ДТЕК Донецькі електромережі повністю відновив роботу високовольтної лінії 6 кВ, що забезпечує енергопостачанням селище Шуми Торецького району. Вона була пошкоджена 22 листопада в результаті чергового обстрілу і більше 100 будинків залишилися без світла.

На вихідних ДТЕК Донецькі електромережі відновив роботу високовольтної лінії 6 кВ. Ця лінія здійснює електропостачання селища Шуми. Через бойові дії вона постійно знаходиться під загрозою аварійних відключень, а селище ризикує залишитися без світла.

Енергетики почали ремонт одразу після узгодження з СЦКК (Спільний центр контролю і координації з питань припинення вогню). Ремонтна бригада відремонтувала і замінила дроти, пошкоджені під час чергового обстрілу і відновила роботу трьох трансформаторних підстанцій.

Тільки за останній місяць компанія чотири рази відновлювала електромережі на лінії розмежування, пошкоджені в результаті бойових дій.

Усього ж початку бойових дій на Донбасі ДТЕК Донецькі електромережі понад 16 тис разів відновив електропостачання на підстанціях і лініях електропередач. З них 13 тисяч - це ремонти трансформаторних підстанцій 6-10 кВ, понад 1600 - роботи по заміні пошкоджених ділянок високовольтних ліній електропередач, понад 1500 - ліквідації знеструмлення підстанцій 35-110 кВ.