some-alt
Головна Новини Прес-релізи ДТЕК та Дніпровська політехніка підписали Меморандум про співпрацю та відкрили інноваційний хаб для студентів-енергетиків

ДТЕК та Дніпровська політехніка підписали Меморандум про співпрацю та відкрили інноваційний хаб для студентів-енергетиків

ДТЕК Дніпровські електромережі підписав з НТУ «Дніпровська політехніка» Меморандум про співпрацю та відкрив на базі вишу інноваційний хаб. Тут будуть проводити тренінги та зустрічі, а також реалізовувати освітні заходи для майбутніх енергетиків. Новостворений комфортний простір для розвитку талановитої молоді допомагатиме студентам ближче познайомитися з тенденціями та трендами у сучасній енергетиці.
ДТЕК та Дніпровська політехніка підписали Меморандум про співпрацю та відкрили інноваційний хаб для студентів-енергетиків

Меморандум про співпрацю між ДТЕК Дніпровські електромережі та НТУ «Дніпровська політехніка» передбачає поєднання зусиль для підвищення якості освіти та покращення кадрового забезпечення підприємств енергетичної галузі України. Для цього партнери організовуватимуть: профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл, дні відкритих дверей, екскурсії, семінари, тренінги, майстер-класи та конференції для студентів. А також буде розширено перелік спеціальностей, що можуть брати участь у проєкті дуальної освіти на базі ДТЕК Дніпровські електромережі.

Першим втіленням партнерства у 2022 році стало відкриття на базі вишу інноваційного хабу для студентів, які опановують спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Це сучасна аудиторія, обладнана мультимедійною системою з проєктором та плазмою. Тут студенти навчатимуться з  використанням новітніх форм та методів. Аудиторія також використовуватиметься, як комфортний простір для зустрічей та коворкінгу.

В інноваційному хабі від ДТЕК студенти зможуть:

  • Відвідувати тренінги та майстер-класи  від ДТЕК;
  • Проводити конференції  та освітні заходи;
  • Використовувати простір для власних подій та прийом абітурієнтів;

«Попри складну ситуацію в країні, ми продовжуємо підтримувати талановиту молодь. Загалом наше партнерство з Дніпровською політехнікою триває з 2014 року. З 2019-го ми плідно співпрацюємо саме у напрямку розвитку дуальної освіти та профорієнтації для студентів. В цьому році ми також продовжуємо співпрацю в рамках Меморандуму та відкриваємо сучасний хаб ДТЕК для навчання та зустрічей студентів. Він допоможе їм створити власне ком’юніті, а наші фахівці будуть на його базі ділитися з молоддю своїм досвідом та залучати до нових проєктів», – повідомили у компанії.

Цього року ДТЕК Дніпровські електромережі працевлаштував 5 студентів НТУ «Дніпровська політехніка», які у 2021/22 навчальному році навчалися за дуальною програмою. Меморандум про взаємодію дозволить продовжити цю співпрацю.

«З кожним роком цікавість до спеціальності електроенергетики та електротехніки тільки зростає. У 2020-му році набір на спеціальності склав 111 студентів, у 2021-му – 130. Вагому роль в цій тенденції  відіграє наша співпраця із ДТЕК Дніпровські електромережі, який є провідним  роботодавцем у сфері електроенергетики в нашому регіоні. Зараз ми починаємо новий прийом абітурієнтів й маємо великі плани на реалізацію подальших проєктів разом із ДТЕК», – сказав Олександр Азюковський, ректор НТУ «Дніпровська політехніка».

23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі