ДТЕК Київські електромережі сплатив пів мільярда гривень податків за 9 місяців 2019 року

ДТЕК Київські електромережі сплатив пів мільярда гривень податків за 9 місяців 2019 року

ДТЕК Київські електромережі – один з найбільших платників податків столиці. За 9 місяців поточного року компанія сплатила 499 мільйонів гривень до центрального та місцевих бюджетів.

До центрального бюджету компанія перерахувала більше 412 мільйонів гривень, а місцевий бюджет енергетики поповнили на суму трохи більше 87 мільйонів. Для порівняння, цих коштів вистачило б для фінансування протягом цього року, наприклад, усіх передбачених заходів з інженерно-технічного облаштування державного кордону України. Це вдвічі більше ніж передбачено київським бюджетом 2019 року на утримання та розвиток усього наземного електротранспорту (тролейбусів, трамваїв). Або вистачило б аби 62 мільйона разів проїхати у столичній підземці.

«ДТЕК чесно та прозоро веде свій бізнес. Повна і своєчасна сплата податків – наш обов’язок. Податки – це можливість для розвитку, підвищення стандартів та якості життя. Це нові дороги, новий громадський транспорт, нові дитячі садки, лікарні та багато іншого. Але не лише сплатою податків ми сприяємо розвитку країни. Наша компанія, в рамках виконання інвестиційної програми, цього року вкладе у модернізацію енергетичної інфраструктури міста Києва майже 400 мільйонів гривень», - прокоментував Маріс Куніцкіс, генеральний директор ДТЕК Київські електромережі.

Наймасштабнішими інвестиційними проектами компанії в 2019 році стали будівництво кабельних ліній «Новокиївська-Московська» і «Позняки-Славутич», реконструкція підстанцій «Позняки», «Вулкан» і «Бортничі». Завершення робіт на цих об'єктах якісно підвищать надійність електропостачання тримільйонного Києва і створять умови для приєднання нових абонентів.