some-alt
Головна Новини Прес-релізи ДТЕК продовжує відновлення мереж після обстрілів: у березні енергетики повернули світло у 611 тисяч осель

ДТЕК продовжує відновлення мереж після обстрілів: у березні енергетики повернули світло у 611 тисяч осель

У перший місяць весни ворог так само продовжував атакувати українську енергосистему. За цей період фахівцям операторів системи розподілу ДТЕК Мережі вдалося повернути світло у 611 тисяч домівок українців*, що знеструмлювалися через обстріли в Донецькій, Дніпропетровській,  Одеській та Київській областях. Після кожного ворожого обстрілу енергетики максимально оперативно ремонтують електромережі, щойно отримують дозвіл від ЗСУ та ДСНС.

Ворог продовжував посилені обстріли енергоінфраструктури України в березні. Лінії та обладнання руйнувалися через атаки ракетами та дронами. У регіонах, наближених до бойових дій, енергосистема також страждала від ворожих артобстрілів та авіаударів.  

Зокрема, на Дніпропетровщині, яка все частіше стає мішенню ворожих атак, енергетикам вдалося повернути світло у знеструмлені ворогом домівки 260,2 тисяч родин місцевих мешканців. Потерпала від ворожих атак і Одещина. Тут у березні енергетики відновили електропостачання 175 тисяч домівок після ворожих атак.  

На Донеччині у березні фахівці енергокомпанії змогли відновити електрику в оселях 173,4 тисяч родин.  Донеччина так само залишається ареною найважчих бойових дій. Фахівці енергокомпанії щоденно продовжують відновлювати мережі в прифронтовому регіоні, де це є можливим – щойно дозволяє безпекова ситуація та військові. 

У той же період енергетики ОСР ДТЕК Мережі відновили електропостачання в домівках 2,4 тисяч родин жителів Київщини. 

«У березні ворог продовжував атаки на енергоінфраструктуру країни. Попри постійну небезпеку енергетики продовжували відновлювати пошкодження та повертати живлення там, де це було можливим. Наша задача – забезпечити мешканців та критичну інфраструктуру світлом максимально, наскільки це можливо в умовах постійних обстрілів. З початку повномасштабної війни ми повернули світло вже 17,6 мільйонам родин на Київщині, Одещині, Дніпропетровщині, Донеччині та в столиці», – зазначила Аліна Бондаренко, генеральна директорка ДТЕК Мережі. 

Фахівці компанії продовжують працювати в регіонах з найзапеклішими бойовими діями спільно з ЗСУ та ДСНС та відновлювати роботу електромереж, щойно отримують дозвіл від них. 

 

* з урахуванням, що деяким клієнтам повертали світло вже десятки разів. 

26 червня 2026
Теплова енергетика Російський удар залишив без світла 9 населених пунктів на Дніпропетровщині
23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу