Енергетики активно модернізують електромережі Південного району Кам'янського

Енергетики активно модернізують електромережі Південного району Кам'янського

ДТЕК Дніпровські електромережі продовжує модернізацію мереж у Південному районі Кам'янського. Енергетики працюють у цілодобовому режимі, аби забезпечити перехід на електроопалення 4710 квартир багатоповерхівок Соцгорода і «БАМу» та їх безаварійне електропостачання в умовах підвищених енергонавантажень.

У програмі беруть участь 56 будинків Південного району міста. Їх жителям за рахунок міського бюджету надаються додаткові потужності - від 1 до 2 кВт на квартиру. Зараз енергетики завершили заміну автоматичних вимикачів модернізованих щитових під збільшену договірну потужність. Ведеться установка «розумних» лічильників. Це допоможе жителям більш комфортно експлуатувати електроопалювальне обладнання, не допускати неконтрольованого перевантаження мереж та, як наслідок, аварійних відключень. Використання двозонних лічильників також дозволить економити на електроенергії за рахунок «нічного» тарифу.

 «Роботи в Південному районі Кам'янського проводяться комплексно - починаючи із заміни автоматичних вимикачів та установки «розумних» лічильників до заміни кабельно-повітряних ліній та оснащення трансформаторних підстанцій. Зараз із необхідних 1054 лічильників уже встановили 605 сучасних приладу обліку. Решта - до кінця року. В цілому програма модернізації мереж для цих будинків розрахована до кінця березня 2020-го», - сказав начальник Кам'янського РЕМ ДТЕК Дніпровські електромережі Микола Шумейко.

В рамках міської програми, яку реалізують фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі, запланована заміна в районах БАМу і Соцгорода 18 км повітряних та 5,3 км кабельних ліній, 6 трансформаторів, а також перепрограмування лічильників та установка автоматичних вимикачів на нові значення договірної потужності. На програму збільшення потужності житлових будинків міськрада Кам'янського заклала 14 мільйонів гривень. Перші 10 мільйонів гривень вже виділені. Це дасть можливість жителям безперебійно користуватися електроопаленням в своїх будинках і квартирах.

Посилання на відео - https://www.facebook.com/1636542699920681/posts/2501239000117709/