Енергетики Одесаобленерго повернули світло в постраждалі від стихії населені пункти

Енергетики Одесаобленерго повернули світло в постраждалі від стихії населені пункти

Енергетики Одесаобленерго відновили електропостачання всіх 205 населених пунктів, які постраждали від удару стихії 5-6 лютого. Фахівці відновили роботу 2303 трансформаторних підстанцій та 176 ліній електропередачі.

Енергетики Одесаобленерго повернули світло в постраждалі від стихії населені пункти

До ліквідації наслідків удару стихії були залучені 146 бригад та 181 одиниця техніки. Енергетики працювали цілодобово.

Найсильніше від негоди постраждав південний схід області: Кілійський, Татарбунарський, Білгород-Дністровський, Ізмаїльський райони. Там енергетики в першу чергу відновили харчування соціально значущих об'єктів - лікарень, дитячих садків, шкіл, водонапірних пунктів. Тривають роботи по підключенню окремих будинків.

Від початку стихії кол-центр Одесаобленерго прийняв понад 7,5 тисячі звернень жителів. У зв'язку з великою кількістю дзвінків зміни були посилені додатковими операторами.

В найближчі кілька днів синоптики прогнозують сильні пориви вітру.Одесаобленерго просить жителів дотримуватися базових правил електробезпеки:

● при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі;

● не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-10 метрів і ні в якому разі не торкатися до нього.

При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів,  відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор, прохання повідомляти про це в кол-центр Одесаобленерго за телефонами 095 750 90 90, 068 750 90 90 або (048) 752 90 90. Також заявку можна залишити за електронною адресою call-center@oblenergo.odessa.ua. У заявці потрібно повідомити назву РЕМ, адресу місця події, контактний номер телефону та прізвище, ім’я і по батькові абонента.