Європейська асоціація операторів систем розподілу в гостях у ДТЕК Мережі

Європейська асоціація операторів систем розподілу в гостях у ДТЕК Мережі

Генеральний секретар Європейської асоціації операторів систем розподілу Роберто Зангранді відвідав Україну на запрошення ДТЕК і познайомився з бізнесом компанії.

Європейська асоціація операторів систем розподілу в гостях у ДТЕК Мережі

Операційний холдинг ДТЕК Мережі активно вивчає кращий європейський досвід і першим в країні впроваджує технології Smart Grid. На запрошення ДТЕК Мережі в січні 2020 року Україну відвідав Роберто Зангранді, генеральний секретар Європейської асоціації операторів систем розподілу (E.DSO).

Роберто Зангранді завітав до Академії ДТЕК і провів робочі зустрічі з генеральним директором ДТЕК Мережі Іваном Гелюхом, членом ради директорів E.DSO, а також з директором з інновацій ДТЕК Еммануеле Вольпе.

Роберто Зангранді позитивно оцінив прогрес і швидкість трансформації ДТЕК Мережі в бік сучасного сервісного бізнесу, а також проекти Дирекції з інновацій.

«Я побачив, що ДТЕК Мережі докладає максимум зусиль, щоб запропонувати споживачам найсучасніші послуги. Я знаю багато європейських компаній, які прагнуть забезпечувати хороший сервіс для клієнтів. Це гідні гравці, але вони не настільки наполегливі і просуваються до мети не так швидко, як ДТЕК. Гроші, які ви вкладаєте в технології зараз - працюватимуть набагато довше, це інвестиції на роки вперед», - розповів Роберто Зангранді.

У свою чергу генеральний директор ДТЕК Мережі Іван Гелюх зазначив: «У нашій країні з кожним роком зростають потужності відновлюваної енергетика, розподіленої генерації, кількість розумних лічильників і електромобілів. Для того, щоб відповідати новим зростаючим потребам наших клієнтів, ДТЕК Мережі вивчає кращий європейський досвід, щоб використовувати його в Україні. E.DSO допомагає трансформувати застарілі європейські енергомережі в інноваційні цифрові системи. Цей досвід дуже корисний і цінний для нас. Тому ми запросили Роберто Зангранді до Києва. Показати йому бізнес дистрибуції електроенергії ДТЕК і потенціал української енергетики».

ДТЕК Мережі - єдина комерційна компанія з України, яка є членом E.DSO, долучившись до Асоціації в 2018 році. Мета Асоціації - розвиток розумних мереж в Європі. Станом на 2020 рік до організацію входить 44 компанії з 25 країн.