Європейський сервіс: «наскрізне» обслуговування в ДТЕК Київські електромережі

Європейський сервіс: «наскрізне» обслуговування в ДТЕК Київські електромережі

Послуга «наскрізного» обслуговування дозволяє киянам, незалежно від місця реєстрації (прописки або адреси квартири) обслуговуватися у будь-якому з шести офісів компанії. Це європейська модель клієнт-сервісу і вона працює в усіх центрах обслуговування клієнтів (ЦОК) ДТЕК Київські електромережі.

У кожному ЦОК ДТЕК Київські електромережі клієнт може вирішити усі питання, пов'язані з роботою оператора системи розподілу. Фахівці компанії допоможуть звірити розрахунки за електроенергію, оформити замовлення на обстеження лічильника, укласти договір для підключення до електромереж.

«ДТЕК Київські електромережі – це приватна, надійна і небайдужа до людей компанія. Ми будуємо бізнес з людським обличчям. Тому, організовуючи цю послугу, ми, в першу чергу, ставили себе на місце клієнта. Зручно було б нам їхати через усе місто в «свій» ЦОК, якщо поруч є аналогічний? Певна річ, що ні. Так з'явилося «наскрізне» обслуговування. Ми в своїй роботі дотримуємося позиції, що клієнту має бути максимально зручно. І це – головний фактор», – резюмував Дмитро Цапенко, менеджер департаменту із обслуговування клієнтів ДТЕК Київські електромережі. 

Отримати консультацію можна і без черги. Для цього потрібно попередньо і дистанційно записатися до фахівця компанії, тобто заповнити форму на сайті. Обрати зручний час, найближчий ЦОК і прийти в зазначений час, як зробив киянин Денис.

«Я прописаний на Оболоні, працюю на Лук'янівці. А живу на Виноградарі. Коли зламався лічильник, виявилося, можна звернутися у будь-який Центр обслуговування. Це дуже зручно, що не довелося витратити півдня на поїздки, відпрошуватися з роботи. А так я прийшов у найближчий Центр обслуговування. Подав необхідні документи – і порядок!», – радіє Денис, який подав заявку на ремонт в ЦОК Шевченківського району. 

Після старту 1 січня реформи ринку електроенергії змінилися функції ДТЕК Київські електромережі. Тепер компанія не продає електроенергію клієнтам. ДТЕК Київські електромережі – оператор системи розподілу. Компанія розподіляє електрику по лініях передач, відповідає за якість і надійність енергопостачання столиці. А також експлуатує і ремонтує електролінії, підстанції та інші енергооб'єкти. Підключає або відключає від систем розподілу і встановлює прилади обліку.