Міська рада Кам'янського і ДТЕК Дніпровські електромережі проведуть посилення мереж в місті

Міська рада Кам'янського і ДТЕК Дніпровські електромережі проведуть посилення мереж в місті

ДТЕК Дніпровські електромережі почали модернізацію мереж в місті Кам'янське, щоб забезпечити безаварійне електропостачання мешканців в умовах підвищених енергонавантажень. Всього на ці цілі міська рада Кам'янського виділяє 15 мільйонів гривень за програмою збільшення договірної потужності в квартирах багатоповерхових будинків Соцгорода та «БАМу». Перші 10 мільйонів надійшли та спрямовані в роботу.

В першу чергу, посилення буде проведено в 56 будинках, де більшість жителів вже перейшло на електроопалення. До стандартних трьох кіловат доведеної квартирах договірної потужності за рішенням міської ради будуть додані:

  • 1 кВт - для жителів 1-кімнатних квартир
  • 1,5 кВт - для 2-кімнатних
  • 2 кВт - для 3-кімнатних

«Ми вже приступили до робіт з посилення мереж і докладемо всіх зусиль, щоб максимально оперативно провести всі необхідні оновлення зовнішніх мереж електропостачання. Наша мета - безперебійне електропостачання мешканців міста з встановленими стандартами якості. За планом, роботи будуть завершені в березні 2020-го року», - зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

В рамках програми по збільшенню договірної потужності ДТЕК Дніпровські електромережі проведуть наступні роботи:

  • замінять 18 км повітряних лінії від трансформаторних підстанцій до 2-х-5-ти поверхових будинків з установкою 408 нових опор та 5,3 км кабельних ліній - до 9-поверхівок
  • замінять 6 трансформаторів в трансформаторних підстанціях
  • перепрограмують лічильники і встановлять автоматичні вимикачі на нові значення договірної потужності

Графіки виконання робіт будуть публікуватися додатково, - щоб жителі міста знали, як ведеться модернізація і які будинки і вулиці вже переведені на «посилений» режим роботи.

З початку року ДТЕК Дніпровські електромережі вже вклав в енергоінфраструктуру Кам'янського понад 8 мільйонів грн. Відремонтовано близько 19 км електромереж.

Крім того, до кінця 2019 року за рахунок інвестиційної програми ДТЕК Дніпровські електромережі будуть безкоштовно встановлені 1300 «розумних» електролічильників. Вони допоможуть жителям вберегти від перевантаження мережі і уникнути аварійних відключень.