До зими готові: ДТЕК Київські електромережі інвестував 44 мільйона гривень у підготовку столиці до холодів

До зими готові: ДТЕК Київські електромережі інвестував 44 мільйона гривень у підготовку столиці до холодів

Готуючись до осінньо-зимового періоду 2019-2020, спеціалісти ДТЕК Київські електромережі провели більше 1,5 тисячі відновлювальних робіт різної складності та масштабу. Зокрема відремонтували три вузлові підстанції 110/10 і 35/10 кВ та модернізували більше 100 кілометрів кабельних ліній. Все це створило необхідний запас міцності аби сміливо пройти пікові навантаження на столичні електромережі й забезпечити безперебійне електропостачання для 3-х мільйонів киян.

До зими готові: ДТЕК Київські електромережі інвестував 44 мільйона гривень у підготовку столиці до холодів

Восени в Києві традиційно зростає споживання електричної енергії - в середньому на 20-30%. Мешканці столиці більш активно користуються електричними приладами, зокрема обігрівальними. Це створює додаткове навантаження на електричні мережі. Що може стати причиною аварійних відключень клієнтів від живлення. Особливо в районах старої міської забудови.

Для того щоб у холодну пору року електричне обладнання працювало надійно і без перебоїв, ДТЕК Київські електромережі постійно проводить його ремонти та модернізацію. В межах підготовчої кампанії до осінньою-зимового періоду 2019-2020 років столичні енергетики вже вклали в такі роботи майже 44 мільйона гривень.

«ДТЕК модернізує енергетику, роблячи її більш ефективною. Ми заздалегідь готуємось до пікових навантажень. В ідеалі прагнемо, аби про них знали тільки ми, а клієнти їх не відчували. Для того щоб це стало реальністю спеціалісти нашої компанії цього року відремонтували обладнання на майже 500 розподільчих та трансформаторних підстанціях. Замінили та відновили 128 електричних вимикачів та полагодили більше 1 тисячі ділянок кабельних ліній загальною протяжністю понад 100 кілометрів», - прокоментував генеральний директор ДТЕК Київські електромережі Маріс Куніцкіс.

У 2019 році на розвиток енергетичних об’єктів Києва компанія спрямувала біля 400 млн гривень. Найбільшими інвестиційними проектами стали будівництво нових кабельних ліній «Новокиївська-Московська» та «Позняки-Славутич», модернізація підстанції «Позняки», реконструкція підстанції «Бортничі» та «Вулкан».