some-alt
Головна Новини Прес-релізи Коли на Слобідці перестануть вимикати світло — розповів генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Олександр Фоменко

Коли на Слобідці перестануть вимикати світло — розповів генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Олександр Фоменко

Фахівці ДТЕК Одеські електромережі оновлюють електромережі, що б жителі мікрорайону Слобідки мали стабільне і надійне електропостачання. Про це під час онлайн-зустрічі в рамках проєкту #СпітайПроСвітло повідомив генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Олександр Фоменко. До кінця другого кварталу 2021 року компанія планує закінчити установку розвантажувальної підстанції на вулиці Неждановій/кут Генерала Гудовича, після чого напруга в мережі на Слобідці буде повністю стабілізована.

2 червня генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі провів першу пряму Facebook-трансляцію з циклу онлайн-зустрічей #СпітайПроСвітло, в рамках яких експерти в енергетичній галузі відповідають на запитання мешканців. Під час зустрічі Олександр Фоменко в тому числі пояснив, коли на Слобідці стабілізується електропостачання.

«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості та впроваджує європейські стандарти обслуговування. Електромережі та енергооб’єкти потребують постійного оновлення та модернізації. Щоб забезпечити жителям Слобідки надійне електропостачання у 2020 році ми виконали роботи по заміні голого проводу на ізольований на трьох трансформаторних підстанціях (ТП107, ТП59, ТП860 (по вул. Червонослобідська, Слобідська, Володимира Винниченка, Гагаріна, Грибоєдова, Кривобалківська) загальною протяжністю 4 км, також замінили опори та дроти на повітряних лініях 6 кВ», — розповів Олександр Фоменко.

Генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі також повідомив, що у 2021 році були відключення через реконструкцію повітряної лінії 6 кВ, а в березні-квітні відбувалися роботи по заміні голого проводу на самонесучий ізольований провід (СІП) на повітряних лініях 0,4 кВ по вул. Червонослобідська, Гордієнко. Після проведеної реконструкції, а саме встановлення додаткових роз’єднувачів, заміни опор та заміни голого проводу на ізольований, відключення знизилися до мінімуму.

До кінця другого кварталу 2021 року компанія планує закінчити установку розвантажувальної підстанції на вулиці Неждановій/кут Генерала Гудовича, після чого напруга в мережі на Слобідці буде повністю стабілізована.

Під час прямого ефіру Олександр Фоменко також відповів на питання від жителів області, що стосуються роботи кол-центру, планових робіт та проблем із напругою. Повний запис відеотрансляції #СпітайПроСвітло можна подивитися тут.

23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі