some-alt
Головна Новини Прес-релізи На шляху до чистого довкілля: ДТЕК Київські електромережі передав на повторне використання 26 тонн відходів

На шляху до чистого довкілля: ДТЕК Київські електромережі передав на повторне використання 26 тонн відходів

Від початку 2022 року ДТЕК Київські електромережі відправив на утилізацію та переробку для повторного використання понад 26 тонн відходів виробництва. Вони будуть використані в якості сировини для виготовлення товарів іншими підприємствами. Таке поводження з відходами відповідає Цілі сталого розвитку ГД ООН № 12 «Відповідальне споживання та виробництво», а також європейській моделі економіки замкнутого циклу (циркулярної).

На шляху до чистого довкілля: ДТЕК Київські електромережі передав на повторне використання 26 тонн відходів

ДТЕК Київські електромережі, попри складну ситуацію в країні, не припиняє дбати про довкілля. Компанія реалізує програму поводження з відходами виробництва з урахуванням європейських принципів циркулярної економіки. На підприємстві сортують відходи за видами, відправляють на переробку та утилізацію. За перше півріччя 2022 року зібрали та передали для повторного використання понад 26 тонн відходів.

«ДТЕК продовжує розвивати електромережі, використовуючи сучасні цифрові технології та спираючись на принципи сталого розвитку. Це, в тому числі стосується і політики поводження з власними відходами виробництва. Ті, що можна переробити для повторного використання, ми сортуємо та передаємо компаніям, що спеціалізуються на цьому. Так ми допомагаємо мінімізувати негативний вплив на довкілля та заощаджувати природні ресурси», — зазначають в ДТЕК Київські електромережі.

Для зберігання та сортування відпрацьованих матеріалів діє спеціальна система. На виробничих майданчиках встановлено понад 100 контейнерів для сортування відходів. В компанії відходи виробництва сортують на 27 видів: метал, скло, макулатура, полімери, будівельні матеріали тощо. Роблять це, щоб передавати відпрацьовані матеріали на утилізацію, а не накопичувати на полігонах.

В ДТЕК Київські електромережі навчають усіх своїх співробітників відповідально споживати ресурси, сортувати відходи і передавати їх на утилізацію не тільки на роботі, але і вдома. Для цього на підприємстві систематично проводять інформаційну кампанію «Нуль відходів».

Як повідомляли раніше, ДТЕК Київські електромережі наразі виконує роботи з підготовки мереж міста до опалювального сезону. Зокрема планує оновити понад 600 енергооб’єктів столиці. Це дозволить підвищити надійність електропостачання мешканців, установ та підприємств міста в період холодів.

23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі