Одесаобленерго тепер приймає покази за світло в Facebook і Viber

Одесаобленерго тепер приймає покази за світло в Facebook і Viber

Одесаобленерго розширила перелік доступних і зручних сервісів для передачі показів за світло. Тепер одесити можуть дистанційно подавати дані ще в двох месенджерах - компанія запустила чат-боти в Facebook і Viber.

Мета Одесаобленерго - побудувати сучасну систему клієнтського сервісу, зробити звернення в компанію простим і зручним для кожної людини. Тому компанія системно працює над поліпшенням клієнтського сервісу та розширенням каналів зв'язку.

Для передачі показів за світло клієнт може скористатися будь-яким зручним каналом:

Чат-боти в месенджерах запрограмовані так, що не дадуть клієнтам помилитися при передачі показів. Дані, які сильно відрізняються від середньої цифри за останні місяці, боти просто не приймуть. Для коректних нарахувань Одесаобленерго рекомендує передавати покази станом на перше число кожного місяця.

«Ми прагнемо надавати зручний сервіс клієнтам. Щоб люди не гаяли свій час в черзі до оператора РЕМ, ми розширюємо онлайн-сервіси прийому показань. Так, в листопаді, більше 95 тис. клієнтів скористалися онлайн-каналами зв'язку з Одесаобленерго для передачі даних за світло», - розповіла Анастасія Наугольнікова, керівник департаменту з обслуговування клієнтів Одесаобленерго.

Як відзначають в компанії, вже в 2020 році 90% всіх послуг Одесаобленерго перейдуть в онлайн. Так, клієнти зможуть замовити онлайн перевірку, ремонт, установку, параметризацію і опломбування лічильників, самостійно запланувати дату і час візиту фахівця. Крім того, у Одесаобленерго з'являться сервіс віддаленого оформлення підключення до мереж.