Одесаобленерго встановила бокси для передачі показів за світло

Одесаобленерго встановила бокси для передачі показів за світло

Зберегти свій час при передачі показів за світло пропонує клієнтам Одесаобленерго. У всіх відділеннях та абонентських дільницях області компанія встановила бокси, в які можна опустити бланк з номером особового рахунку і показами лічильника. Тепер на передачу даних клієнт витратить не більше 5 секунд.

Дані співробітники Одесаобленерго внесуть самі. Протягом дня відповідальний співробітник кілька разів вилучає з боксу бланки і вносить інформацію в систему.

«Майже 130 тисяч жителів області на початку кожного місяця звертаються в РЕМ для передачі показів. Це може провокувати черги. Наша мета - зробити так, щоб людині не потрібно було приходити в РЕМ. Тому ми запустили в роботу різні онлайн-сервіси. Але ми розуміємо, що Телеграм-бот або мобільний додаток використовують не всі. Тому встановили ці бокси», - розповіла Анастасія Наугольнікова, керівник департаменту з клієнтського сервісу Одесаобленерго.

Також енергетики почали встановлювати в РЕМах стійки самообслуговування, де будуть показувати клієнтам, як передавати покази онлайн. Адже в Одесаобленерго є онлайн-сервіси для дистанційної передачі показів - Телеграм-бот, мобільний додаток, особистий кабінет і мобільні цілодобові телефони колл-центру. Для коректного нарахування оплати компанія радить споживачам передавати дані станом на перше число кожного місяця.