Одесаобленерго в смартфоні. Онлайн сервіси, що економлять час клієнта

Одесаобленерго в смартфоні. Онлайн сервіси, що економлять час клієнта

Нуль хвилин очікування в черзі або на телефонній лінії. Одесаобленерго покращує клієнтський сервіс і пропонує скористатися альтернативними варіантами передачі показів за світло - Telegram-ботом або мобільним додатком.

«Майже 130 тисяч жителів області регулярно звертаються в РЕМ для передачі показів. Понад 40 тисяч - дзвонять на міські номери телефонів. 10 тисяч - користуються мобільним додатком. Для всіх них ми пропонуємо більш зручний і швидкий спосіб вносити покази за світло - Telegram-бот», - розповіла Анастасія Наугольнікова, керівник департаменту з обслуговування клієнтів Одесаобленерго.

Telegram-бот на службі енергетиків і клієнтів. Простий та надійний спосіб передати покази - через бот в Telegram. Внесені покази автоматично записуються в систему Одесаобленерго. Помилки з боку споживача також мінімізовані: бот не прийме дані, які разюче відрізняються від середньої цифри за останні місяці. Послуга доступна в @OdesaoblenergoBot.

Мобільний додаток Line of Light має більш розширений функціонал: споживач може додати для щомісячної передачі показів кілька рахунків, отримати попередження про планові відключення електроенергії, дізнатися причину відсутності світла, а також уточнити будь-які питання, що цікавлять, в чаті з операторами кол-центру. Додаток доступний для операційних систем iOS і Android.

Особистий кабінет розташований на офіційному сайті Одесаобленерго. Щоб отримати доступ, потрібно пройти просту реєстрацію. Також в особистому кабінеті побутові споживачі можуть оплатити заборгованість, що виникла до 1 січня 2019 року. З нового року за світло треба платити на рахунок компанії-постачальника - Одеської обласної енергопостачальної компанії. Особистий кабінет вже використовують 89 тисяч жителів регіону.

Багатоканальні лінії мобільних телефонів доступні за номерами 068 750 90 90 та 095 750 90 90. Одночасно на дзвінки готові відповісти 30 операторів. Тільки за перший місяць роботи мобільних номерів телефонів ними скористалися 3 тисячі людей.

Для коректних нарахувань Одесаобленерго рекомендує передавати покази станом на перше число кожного місяця.