some-alt
Головна Новини Прес-релізи Оператори системи розподілу ДТЕК Мережі інвестують в оновлення електромереж майже 4 мільярдів гривень

Оператори системи розподілу ДТЕК Мережі інвестують в оновлення електромереж майже 4 мільярдів гривень

У 2024 році оператори системи розподілу ДТЕК Мережі продовжать оновлювати електроінфраструктуру Одещини, Дніпропетровщини, Київщини та столиці, щоб постачання світла клієнтів було більш якісним. Для підвищення стійкості та надійності роботи електромереж компанії планують інвестувати близько 4 мільярдів гривень. Енергетики реконструюватимуть важливі енергооб’єкти, модернізуватимуть системи дистанційного керування мережами та закуплять новий спеціалізований автотранспорт. Це підвищить надійність та якість електропостачання українців, шкіл, лікарень й інших підприємств та установ.
Оператори системи розподілу ДТЕК Мережі інвестують в оновлення електромереж майже 4 мільярдів гривень

«Оператори системи розподілу продовжують робити все необхідне, щоб електропостачання було надійним та якісним. Загальний обсяг інвестиційних програм планується на рівні майже 4 мільярди гривень у 2024 році. Завдяки будівництву нових ліній, підстанцій та модернізації існуючих, ми зменшуємо аварійні ситуації та забезпечимо стабільну роботу електромереж для наших клієнтів», — зазначив Олександр Фоменко, генеральний директор ДТЕК Мережі.

Зокрема, ДТЕК Київські електромережі планує реконструювати 4 великі високовольтні підстанції. В них зокрема замінять силові трансформатори та модернізують розподільчі пристрої. Модернізація тільки цих об’єктів безпосередньо підвищить надійність електропостачання понад 73 тисяч родин у Святошинському, Голосіївському та Солом’янському районах.

ДТЕК Київські регіональні електромережі цьогоріч розпочне роботи з будівництва нової кабельної лінії, що забезпечить резервне живлення для 7 підстанцій. Завдяки цьому і реконструкції високовольтної підстанції у разі аварій буде можливість зменшити тривалість відключення для понад 17 тисяч родин Обухівщини.

У рамках інвестиційної програми ДТЕК Одеські електромережі продовжує реконструкцію трьох високовольтних підстанцій 110 кВ. Це знизить ризик аварій для 110 тисяч клієнтів і 20 соціально важливих об’єктів, зокрема 9 котелень, 6 лікарень та 5 об’єктів водопостачання та водовідведення.

У Дніпрі цьогоріч фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі на одній із вузлових підстанцій виконають реконструкцію з розділенням секцій. Це дозволить ефективно використовувати існуючі трансформатори, а отже забезпечити надійним електропостачанням понад 15 тисяч родин та промислові підприємства міста. А ще створити резерв потужності для підключення нових клієнтів.

ОСР ДТЕК Мережі докладають всіх зусиль, щоб забезпечити українців можливістю жити нормальним життям, тримати зв’язок з рідними та підтримувати країну в складних умовах воєнного стану.

26 червня 2026
Теплова енергетика Російський удар залишив без світла 9 населених пунктів на Дніпропетровщині
23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу