Оператори систем розподілу ДТЕК Мережі за перший тиждень карантину повернули світло до будинків 200 тис українців

Оператори систем розподілу ДТЕК Мережі за перший тиждень карантину повернули світло до будинків 200 тис українців

Теплова енергетика25 Березень 2020

Оператори системи розподілу ДТЕК Мережі за період карантину провели більше 2 тис ремонтних робіт з відновлення електропостачання. Компанії повернули світло до будинків більше 200 тисяч українців. Аварійні бригади та диспетчери цілодобово проводять ремонти і продовжують робити все можливе для стабільного та безперебійного функціонування системи електропостачання країни.

Оператори системи розподілу ДТЕК Мережі - ДТЕК Київські електромережі, ДТЕК Дніпровські електромережі, ДТЕК Донецькі електромережі, а також Одесаобленерго та Київобленерго в період карантину продовжують забезпечувати надійне електропостачання як побутових, так і юридичних клієнтів, приділяючи особливу увагу стабільній роботі медичних установ.

«ДТЕК діє в інтересах України. Робота наших співробітників - це запорука нормального життя всієї області, так було завжди, і особливо важливо зараз. Ми дбаємо про наших клієнтів і робимо все для того, щоб в їх будинках було світло. Незважаючи на режим карантину, ДТЕК продовжує проводити ремонти і повертати світло до будинків наших клієнтів в режимі 24/7. За перший тиждень карантину наші фахівці провели 2360 ремонтів, повернувши світло до будинків 213 тисяч жителів», - зазначив генеральний директор ДТЕК Мережі Іван Гелюх

Завдяки зусиллям аварійних бригад енергетиків було відновлено електропостачання в більш ніж 300 населених пунктах. З 16 по 23 березня Київобленерго провів 1057 ремонтів електромереж в Київській області, ДТЕК Київські електромережі - 163 ремонти в м. Києві. ДТЕК Дніпровські електромережі виконав 609 ремонтних робіт в Дніпрі й області, ДТЕК Донецькі електромережі - 503 в Донецькій області. Ремонтники Одесаобленерго ліквідували 24 великі аварії на мережах, які живлять 54 населених пункти.

Співробітники аварійних бригад ДТЕК виконують роботи, дотримуючись усіх вимог безпеки та гігієни, мінімізуючи безпосередній контакт з клієнтами.

Як повідомлялося раніше, з 17 березня Оператори системи розподілу електроенергії (ОСР) ДТЕК Київські електромережі, ДТЕК Дніпровські електромережі, ДТЕК Донецькі електромережі, Одесаобленерго і Київобленерго перейшли на дистанційне обслуговування клієнтів. Скористатися дистанційними сервісами можна на сайтах компаній, за телефонами їх колл-центрів, а також по електронній пошті й на офіційних сторінках у Facebook. Це більш зручний формат обслуговування, який економить час клієнта і не вимагає його особистої присутності.

ДТЕК Мережі закликає своїх клієнтів залишатися вдома. Компанія працює і робить усе можливе, щоб в будинках українців було світло та комфорт.