Майже 5 тисяч нових клієнтів з початку року підключилися до ДТЕК Дніпровські електромережі

Майже 5 тисяч нових клієнтів з початку року підключилися до ДТЕК Дніпровські електромережі

Комфортне підключення. Завдяки спрощеній процедурі приєднання до енергосистеми, оператор системи розподілу ДТЕК Дніпровські електромережі за 7 місяців 2019 року виконав 4 867 стандартних приєднань. Це практично в півтора рази більше, ніж в минулому році. У 2018-му за цей же період виконано 3 403 стандартних приєднання*.

Найбільше нових підключень у Павлограді (844), Дніпрі (661) і Нікопольському (492) районі.

«ДТЕК змінює клієнтський сервіс і будує європейську якість обслуговування. Ми спростили і автоматизували процедуру приєднання до мереж. Тепер її можна оформити дистанційно - через наш сайт. У порівнянні з 2017-м терміни підключень знижені в 5 разів. Виконання заявок клієнтів займає зараз в середньому 20-30 календарних днів в залежності від потужності приєднання, якщо немає необхідності індивідуального проектування та/або відводити землю для об'єктів електроенергетики», - зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Подати заявку на приєднання можна в будь-якому ЦОК або дистанційно - на сайті dtek-dnem.com.ua. Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі самі стежать за заявкою, проводять необхідні роботи. Якщо заявка подана онлайн, то вся процедура для побутових клієнтів зводиться до єдиного відвідування оператора систем розподілу, щоб обмінятися документами із підписами, або клієнт може відправити їх компанію поштою і таким же чином отримати назад.

Нагадаємо, що в зв'язку з реформою енергоринку України і поділом енергокомпаній на операторів системи розподілу (ВСР) та постачальників послуг, з 1 січня 2019 року відбулися зміни. Оператор системи розподілу забезпечує і супроводжує тільки процедуру приєднання до мереж. Оформляти договір на поставку електроенергії приєднаному клієнту необхідно у своїй компанії постачальника послуг.

* Стандартні приєднання - нові підключення до мереж оператора системи розподілу, що не перевищують 300 метрів по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання і не більше 50 кВт включно. Як правило, замовниками стандартних приєднань є побутові споживачі, яким потрібні нові або додаткові потужності для невеликих будівель, приватних будинків, квартир, гаражів та ін.