Майже 640 млн грн податків сплатила Одесаобленерго за 9 місяців 2019 року

Майже 640 млн грн податків сплатила Одесаобленерго за 9 місяців 2019 року

639,9 млн грн податків заплатила Одесаобленерго до бюджетів всіх рівнів за перші 9 місяців 2019 року. З них 109 млн грн - до місцевих бюджетів.

Так, компанія перерахувала 43,5 млн грн до бюджетів районів і понад 65 млн грн - в казну Одеси. Суми - суттєві. Для порівняння, міська влада виділила 73 млн грн на ремонт і модернізацію ліфтів в будинках Одеси, щоб зробити їх безпечними для городян.

 «Сплачені податки - це фундамент для розвитку держави та регіону. Одесаобленерго відповідально платить податки, забезпечує робочі місця та інвестує в модернізацію енергетичної інфраструктури області. Тільки цього року ми спрямуємо 386 млн грн на оновлення енергооб'єктів Одеського регіону», - зазначив Олександр Фоменко, генеральний директор Одесаобленерго.

Наймасштабнішими проектами року стали завершення реконструкції підстанції «Ювілейна», заміна масляних вимикачів на екологічні вакуумні, роботи з оновлення підстанцій «Чумка» та «Кримська», будівництво лінії «Іллінка - Маринівка».

За даними Державної фіскальної служби, Одесаобленерго входить в сотню найбільших платників податків України, і щоквартально - в лідерах регіону з відрахувань до бюджету міста.