Подаруй чисте повітря дітям! ДТЕК Київські електромережі взяв участь в екоавтопробігу

Подаруй чисте повітря дітям! ДТЕК Київські електромережі взяв участь в екоавтопробігу

11 електромобілів ДТЕК Київські електромережі проїхали вулицями і проспектами столиці. Так енергетики продемонстрували прихильність «зеленим технологіям», приєднавшись до благодійного автопробігу «Подаруй чисте повітря своїм дітям!».

Подаруй чисте повітря дітям! ДТЕК Київські електромережі взяв участь в екоавтопробігу

У День захисту дітей електромобілі з автопарку ДТЕК Київські електромережі в складі колони з 38 авто проїхали центральними автомагістралями столиці. Мета автопробігу − боротьба з забрудненням повітря і популяризація використання екологічно чистого виду транспорту. Захід проходив у рамках виставки EcoDrive TECH 2019 і був організований спільно з компанією «Еко Драйв» і БФ «Таблеточки». 

Компанія однією з перших в Україні почала використовувати «зелений» транспорт у повсякденній роботі. Вже півроку фахівці ДТЕК Київські електромережі виїжджають на виклики абонентів саме на таких екологічно чистих авто. Ефект очевидний. Використання 11 електрокарів за рік зменшує викиди СО2 в повітря столиці мінімум на 230 тонн.

«У кінці 2018 року наша компанія закупила 11 електромобілів, які щодня виїжджають на обслуговування столичних електромереж. Такі авто економні, прості в технічному обслуговуванні, більш надійні, ніж їх бензинові і навіть газові аналоги. І головне − абсолютно не забруднюють атмосферу. Так наша компанія робить свій внесок в екологію і збереження чистого повітря Києва. Надалі ми плануємо розширювати автопарк, закуповуючи нові електрокари», − зазначив Олександр Крюков, начальник автотранспортного цеху ДТЕК Київські електромережі. 

ДТЕК активно модернізує традиційну енергетику, роблячи її більш ефективною і екологічною. За цим принципом компанія модернізує і свій автопарк, який сьогодні налічує вже 23 електрокари. Електромобілі набагато більше підходять для умов міста − вони легші, менші за габаритами, більш керовані, безпечні й екологічно чисті.

Автопробіг також підтримав міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Він наголосив, що розвиток сучасного міста неможливий без екологічного транспорту. За його словами, Україна має великий потенціал розвитку у цьому напрямку. Міністр закликав водіїв пересідати на електрокари.