Російський удар залишив без світла 9 населених пунктів на Дніпропетровщині
Унаслідок обстрілу пошкоджено енергетичне обладнання. Без електропостачання тимчасово залишилися 9 населених пунктів ‒ близько 700 осель.
Енергетики оперативно розпочали відновлювальні роботи та в найкоротші терміни повернули світло всім знеструмленим клієнтам.
Попри постійні атаки на енергетичну інфраструктуру, фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі продовжують відновлювати пошкоджене обладнання та забезпечувати надійне електропостачання жителів області.
Протягом двох останніх діб аварійні бригади повернули світло 8 059 родинам у 35 містах і селах області, що були знеструмлені внаслідок обстрілів.
Наразі без електропостачання в регіоні залишаються ще 28 тисяч домівок. Роботи у прифронтових районах ускладнені через безпекову ситуацію. Втім енергетики продовжують працювати та роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути світло в кожну оселю. Аварійні бригади розпочинають роботи одразу після отримання дозволу від Збройних сил України та Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Якщо у вас зникла електрика – просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі через сайт, соцмережі, чат-боти Viber та Telegram.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.