some-alt
Головна Новини Прес-релізи З початку 2021 року ДТЕК Київські регіональні електромережі передав на утилізацію та переробку понад 800 тонн відходів

З початку 2021 року ДТЕК Київські регіональні електромережі передав на утилізацію та переробку понад 800 тонн відходів

Протягом шести місяців 2021 року ДТЕК Київські регіональні електромережі передав на утилізацію та спеціальне розміщення 803 тонни промислових відходів. Це близько 67% від загального обсягу відпрацьованих матеріалів. Таким чином компанія дбає про збереження та захист навколишнього середовища.

«ДТЕК трансформує бізнес згідно Нової стратегії 2030 заснованої на принципах ESG, цінностях і відповідальності бізнесу за прогрес у досягненні Цілей Сталого розвитку Глобального договору ООН. Ми системно працюємо над мінімізацією кількості відходів. А ті що утворюються — максимально сортуємо та передаємо на переробку. Для цього в компанії налагоджено ефективну систему поводження з відходами: встановлено 40 контейнерів для сортування сміття, облаштовані майданчики для тимчасового їх зберігання. За шість місяців 2021 року ДТЕК Київські регіональні електромережі передав на утилізацію та переробку 597 тонн, з них 576 тонн вторсировини. Тобто вона була повторно використана і не призвела до забруднення навколишнього середовища. 206 тонн відходів передано для розміщення на спеціальних полігонах», — розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

ДТЕК Київські регіональні електромережі сортує відходи виробництва на 29 видів: скло, макулатура, полімери, промаслені відходи тощо. Для їх утилізації в компанії підписані договори зі спеціалізованими установами та підприємствами, які мають відповідні ліцензії та потужності для їхньої переробки.

Основний вид відходів діяльності ДТЕК Київські регіональні електромережі — залізобетонні опори. З початку року компанія передала на переробку для повторного використання на будівництві 495 тонн такої сировини. Крім того, 102 тонни — інші відходи, які передані на утилізацію та повторне використання: відпрацьовані шини, промаслені відходи, акумулятори, скло, відпрацьовані батарейки, ртутні лампи та електрообладнання. 206 тонн твердих побутових та будівельних відходів передано на спеціальні полігони для розміщення.

Як повідомлялося раніше, ДТЕК Київські регіональні електромережі за два роки передав на утилізацію та переробку для вторинного використання 5,4 тисячі тонн відходів.

23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі