З турботою про людей: в період карантину ДТЕК Дніпровські електромережі не відключить «Кам'янський міськводоканал» за борги

З турботою про людей: в період карантину ДТЕК Дніпровські електромережі не відключить «Кам'янський міськводоканал» за борги

ДТЕК Дніпровські електромережі призупинив процедуру відключення «Кам'янського міськводоканалу», наміченого на 19 березня, на період карантину. Керівництво підприємства, яке заборгувало енергокомпанії 130 млн грн, має вжити заходів для погашення заборгованості і не допускати відключення електроенергії, ставлячи під загрозу надійну роботу водоканалу в місті Кам'янське.

ДТЕК як великий і відповідальний бізнес піклується про здоров'я своїх клієнтів і жителів регіонів, в яких працює. Компанія робить все, щоб забезпечувати надійне електропостачання. В умовах карантинного режиму було вирішено призупинити відключення Кам'янського водоканалу, щоб уникнути ризику для здоров'я людей.

Комунальне підприємство Дніпропетровської обласної ради «Кам'янський міськводоканал» є одним з найбільших боржників за електроенергію в регіоні. Сума боргу перед ДТЕК Дніпровські електромережі - 130 млн грн. Підприємство багато років не розраховується за рахунками, не виконує домовленості щодо реструктуризацію боргу. При цьому кредиторам так і не було надано затверджений план санації та погашення накопичених заборгованостей. Такими діями керівництво підприємства ставить під загрозу водопостачання міста Кам'янське.

Згідно з вимогами Закону «Про ринок електричної енергії», ДТЕК Дніпровські електромережі як оператор системи розподілу (ВСР) зобов'язаний обмежити або повністю припинити електропостачання споживачу-боржнику.

Якщо ситуація не буде вирішена, по закінченню карантину ДТЕК Дніпровські електромережі буде змушений відключити боржника, як того вимагає Закон України. Компанія звертається до Дніпропетровської обласної ради та Дніпропетровської обласної державної адміністрації з проханням вжити всіх заходів для недопущення відключення.