some-alt
Головна Новини Прес-релізи З турботою про навколишнє середовище: ДТЕК Київські електромережі передав на утилізацію та повторне використання 26 тисяч тонн відходів

З турботою про навколишнє середовище: ДТЕК Київські електромережі передав на утилізацію та повторне використання 26 тисяч тонн відходів

ДТЕК Київські електромережі за останні сім років передав на утилізацію та перероблювання для повторного використання 26,4 тисячі тонн відходів. Це понад 60% від загального обсягу відпрацьованих матеріалів. Для цього в компанії встановлені понад 100 спеціальних контейнерів та діє система поводження з відходами. Так підприємство дбає про збереження та захист навколишнього середовища.
З турботою про навколишнє середовище: ДТЕК Київські електромережі передав на утилізацію та повторне використання 26 тисяч тонн відходів

Співробітники ДТЕК Київські електромережі сортують відходи виробництва на 21 групу: тверді побутові відходи, лом металів, будівельні відходи, трансформаторне мастило, макулатура тощо. Роблять це, щоб передавати якомога більше відпрацьованих матеріалів на перероблювання та утилізацію, а не накопичувати на полігонах.

«ДТЕК трансформує бізнес згідно Нової стратегії 2030 заснованої на принципах ESG, цінностях і відповідальності бізнесу за прогрес у досягненні Цілей Сталого розвитку Глобального договору ООН. Лише протягом минулого року наша компанія передала на перероблювання та утилізацію понад 177 тонн відходів. За останні сім років ця цифра дорівнює більш ніж 26 тисячам тонн. Наша система поводження з відходами дозволяє переробляти, а не вивозити на полігони, понад 60% відходів», — зазначив виконувач обов’язків генерального директора ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар.

Крім того, компанія реалізує заходи, які допомагають скорочувати утворення відходів. Наприклад, з 2019 року ДТЕК Київські електромережі не закуповує ртутовмісні освітлювальні прилади. При виході з ладу ламп розжарювання та люмінесцентних їх замінюють на світлодіодні. Відпрацьовані передають спеціалізованому підприємству, яке займається утилізацією відходів, що містять ртуть. Компанія також поступово відмовляється від використання масляних вимикачів, замінюючи їх на більш дружні для довкілля вакуумні прилади.

Як відповідально споживати ресурси, сортувати відходи та передавати їх на утилізацію не тільки на роботі, але і вдома, в ДТЕК Київські електромережі навчають усіх своїх співробітників. Для цього на підприємстві систематично проводять інформаційну кампанію «Нуль відходів».

23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі