some-alt
Головна Новини Прес-релізи З турботою про довкілля: ДТЕК Київські регіональні електромережі утилізує відходи виробництва

З турботою про довкілля: ДТЕК Київські регіональні електромережі утилізує відходи виробництва

Майже 6 тонн небезпечних відходів та 600 люмінесцентних ламп ДТЕК Київські регіональні електромережі передав на утилізацію та спеціальне розміщення. Таким чином компанія дбає про збереження та захист навколишнього середовища.

«ДТЕК трансформує бізнес згідно Нової стратегії 2030 заснованої на принципах ESG, цінностях і відповідальності бізнесу за прогрес у досягненні Цілей Сталого розвитку Глобального договору ООН. Ми системно працюємо над мінімізацією кількості відходів. А ті що утворюються — максимально сортуємо та передаємо на переробку. Наприкінці листопада фахівці компанії передали на утилізацію та переробку майже 6 тонн небезпечних відходів та 600 люмінесцентних ламп з виробничих майданчиків центрального офісу», — розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Загалом компанія передала на утилізацію 13 типів відходів, з яких 9 — небезпечні. Один основних видів відходів діяльності ДТЕК Київські регіональні електромережі — відпрацьовані фарфорові та скляні ізолятори. Це інертний матеріал, який можна використовувати при виробництві вогнетривів, електротехнічної кераміки, а також для облаштування доріжок в ландшафтному дизайні. Компанія передала на переробку та утилізацію п’ять тонн. Серед інших відходів, які компанія передала на утилізацію: 200 кг пальчикових батарейок, майже 200 кг промасленого ганчір’я та 340 кг відпрацьованої офісної техніки й запчастин до неї.

Крім того, ДТЕК Київські регіональні електромережі реалізує заходи, які допомагають скорочувати обсяги утворення відходів. Упродовж 2021 року фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі замінили на підстанціях 35-110 кВ у Київській області 41 масляний вимикач на нові — вакуумні. Вони надійніші та не несуть потенційної загрози навколишньому середовищу через ймовірне витікання масла. Завдяки вакуумним вимикачам клієнти мають більш стабільне електропостачання та безпечне довкілля.

Як повідомлялося раніше, з 2019 року компанія не закуповує ртутовмісні лампи. З початку 2021 року ДТЕК Київські регіональні електромережі встановив понад 2 тис. екологічних та енергоефективних світлодіодних ламп замість ртутьвмісних.

23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі