some-alt
Головна Новини Прес-релізи З турботою про довкілля: в ДТЕК Київські електромережі працює ефективна система поводження з відходами

З турботою про довкілля: в ДТЕК Київські електромережі працює ефективна система поводження з відходами

Теплова енергетика24 Листопада 2021
У ДТЕК Київські електромережі працює ефективна система поводження з виробничими відходами. Їх збирають та сортують. Ті, що придатні для повторного використання передають на перероблювання, решту — утилізують за допомогою спеціалізованих підприємств, з якими у компанії підписані відповідні угоди. Такий підхід дозволяє мінімізувати негативний вплив на довкілля.

У результаті діяльності по забезпеченню стабільного електропостачання столиці в ДТЕК Київські електромережі накопичується певний об’єм виробничих відходів. Зокрема відпрацьоване трансформаторне масло та мастила, промаслене ганчір’я, брухт чорних та кольорових металів, автомобільні шини, люмінесцентні лампи, макулатура, бій скла, акумуляторні батареї, будівельні відходи тощо.

«ДТЕК трансформує бізнес згідно Нової стратегії 2030, заснованої на принципах ESG, цінностях і відповідальності бізнесу за прогрес у досягненні Цілей Сталого Розвитку ГД ООН. В нашій компанії діє чітка та ефективна система поводження з відходами. З метою запобігання забруднення довкілля, створені умови для їх сортування та тимчасового зберігання. Завдяки цьому з початку року наша компанія передала на повторну перероблювання та утилізацію понад 6 тисяч тонн відходів», — зазначив генеральний директор ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар.

Окрім ефективної системи поводження з відходами, компанія реалізує заходи, щоб утворювати їх якомога менше. Так, в ДТЕК Київські електромережі повністю відмовилися від придбання ртутовмісних (люмінесцентних) ламп. Замість них монтують більш екологічні світлодіоди (led).

Для утворення меншої кількості відпрацьованого масла — замінюють масловмістні прилади на вакуумні. На кінець поточного року 72% вимикачів, що працюють в ДТЕК Київські електромережі, не матимуть у своїй конструкції небезпечного для довкілля масла. Повністю відмовитись від використання масляних вимикачів ДТЕК Київські електромережі планує до кінця 2027 року.

23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі