Рахунок на секунди: ДТЕК Дніпровські електромережі скоротив голосове меню для клієнта

Рахунок на секунди: ДТЕК Дніпровські електромережі скоротив голосове меню для клієнта

Замість хвилини – 35 секунд інтерактивного голосового вітання. Колл-центр ДТЕК Дніпровські електромережі спростив автоматичне IVR-меню для дзвінків клієнтів. Тепер якщо зникло світло або трапилася аварія – не потрібно довго чекати на лінії зв’язку з оператором. Процедура стала вдвічі коротше і зрозуміліше.

«Телефонні лінії нашого кол-центру працюють 24/7. Спочатку року до нього надійшло понад 93 тисяч звернень. У дні пікових навантажень (стихія, аварії на лініях) їх кількість збільшується в рази. Тому ми завжди працюємо над цифровизацією та покращуємо наші сервіси. І короткий IVR-меню – ще один крок у цьому напрямку», – зазначила керівник департаменту з обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпровські електромережі Олена Лабога.

IVR (Interactive Voice Response) технологія економить час клієнтів на дозвон у кол-центр. Тепер в голосовому меню тільки чотири, найбільш затребувані, функції:

Кнопка «1» – Передача показань приладу обліку. Їх можна передати автоматичному режимі, без оператора.

Кнопка «2» – Аварійні ситуації. Випадки обриву проводу, пожежі на трансформаторній підстанції та інше. Дзвінок клієнта з високим пріоритетом адресується першому вільному оператору.

Кнопка «3» – Відсутність напруги. Клієнт може дізнатися про планові ремонтні, аварійно-відновлювальні роботи, які проводять з відключенням електрообладнання.

Кнопка «4» – Інші питання. Тут до розмови приєднується фахівець кол-центру, який консультує з будь-яких питань роботи Оператора системи розподілу – ДТЕК Дніпровські електромережі.

Номери телефонів кол-центру +38 (056/066/067) 790-99-00.

Повідомити про аварію та перебої в електропостачанні, отримати консультацію можна також на офіційній сторінці компанії в Facebook. Крім того, клієнтам доступна можливість лишити онлайн Заявку на підключення до електромереж або укладення договору на сайті dtek-dnem.com.ua. Тут також публікуються графіки планових ремонтних вимкнень. А в Особистому кабінеті клієнта можна перевірити поточну інформацію та наявність старих заборгованостей, які сформувалися до 1 січня 2019 року.