ТОП-5 головних подій ДТЕК Київські електромережі. Що зробила компанія для своїх клієнтів у 2019 році?

ТОП-5 головних подій ДТЕК Київські електромережі. Що зробила компанія для своїх клієнтів у 2019 році?

Безкоштовні смарт-лічильники, які дозволяють економити гроші, модернізація стратегічних енергооб’єктів столиці, турбота про довкілля – важливі результати роботи ДТЕК Київські електромережі у 2019 році. Про ці ті інші зміни та покращення розповідає ДТЕК Київські електромережі.

ДТЕК Київські електромережі став оператором системи розподілу. В результаті реформування ринку електроенергії з 1 січня 2019 року компанія виконує функції оператора системи розподілу. У сфері відповідальності ДТЕК Київські електромережі залишились виключно функції доставки (розподілу) електроенергії у домівки киян, столичним підприємствам та установам, а також експлуатації та підтримки у належному стані електричних мереж міста.

ДТЕК Київські електромережі безкоштовно встановив 20 тисяч «розумних» лічильників побутовим споживачам. Такі смарт-лічильники автоматично передають покази за спожиту електроенергію та дозволяють клієнтам економити на електриці, спожитій у нічний час. Розумні лічильники – одна з технологій системи Smart Grids, яку компанія системно розбудовує у місті Києві. Інвестиції в проект склали 20 мільйонів гривень.

ДТЕК Київські електромережі приєднав до мережі 1602 нових клієнта. Компанія у 2019 році виконала 663 стандартних та 939 нестандартних приєднання. Завдяки цьому нові клієнти отримали можливість користуватись електричною енергією у нових домівках та розширювати власний бізнес, маючи нове потужне та надійне джерело живлення.

ДТЕК Київські електромережі продовжив системну модернізацію стратегічних енергооб’єктів столиці. В це компанія інвестувала майже 270 мільйонів. Зокрема розпочала оновлення підстанцій 110/10 кВ «Бортничі» та «Вулкан». Завершення робіт на цих об’єктах суттєво підвищить якість електропостачання Дарницького та Дніпровського районів столиці та збільшить можливості для приєднання нових клієнтів. Крім того, повна реконструкція підстанції «Бортничі» створить надійну енергетичну базу для початку масштабної перебудови Бортницької станції аерації.

ДТЕК Київські електромережі змонтував у Києві перші 4 платформи для гнізд лелек. Так київські енергетики убезпечили птахів від ураження струмом, а клієнтів – від аварійного відключення електропостачання. Необхідність встановлення спеціальних конструкцій викликана тим, що лелеки дуже часто облаштовують свої домівки на електроопорах. Гнізда двох-трьох метрів в діаметрі та вагою до 500 кг створюють небезпеку і для пернатих, і для стабільного режиму роботи системи електрозабезпечення.

У 2019 році ДТЕК Київські електромережі створив міцний фундамент для розвитку столичної енергетичної інфраструктури згідно найкращих європейських та світових стандартів. Проведені роботи сприяли зростанню надійності та екологічності енергопостачання міста Києва.