У Дніпрі запрацював попередній запис в ЦОК ДТЕК Дніпровські електромережі

У Дніпрі запрацював попередній запис в ЦОК ДТЕК Дніпровські електромережі

Клієнтський сервіс - ще доступніше. ДТЕК Дніпровські електромережі запустив нову дистанційну послугу - запис онлайн. Жителі Дніпра тепер можуть записатися на консультацію до спеціаліста Центра обслуговування клієнтів (ЦОК) на сайті компанії та вибрати зручні дату та час відвідування.

У Дніпрі запрацював попередній запис в ЦОК ДТЕК Дніпровські електромережі

Скористатися новою послугою можна на сайті ДТЕК Дніпровські електромережі в розділі «Центри обслуговування», де вибрати запис на консультацію в ЦОК Днепра онлайн. Клієнту достатньо заповнити коротку анкету, вказати ПІБ, свій телефон та електронну пошту (за бажанням). Після чого вибрати вид послуг, зручні дату та час відвідування ЦОКа. У визначений час клієнти вже будуть чекати спеціалісти компанії: треба лише пред'явити роздрукований талон або його електронну версію на екрані гаджета.

ДТЕК системно змінює уявлення про клієнтський сервіс: випускає корисні продукти, будує європейську якість обслуговування. На сьогоднішній день нова послуга попереднього запису доступна в Дніпрі - в правобережному центрі обслуговування клієнтів по вулиці Князя Ярослава Мудрого, 40. У середньому сюди щомісячно звертається 6500 клієнтів. Новий сервіс працює в тестовому режимі і в подальшому буде масштабуватися і на інші відділення області.

Усі 32 Центра обслуговування ДТЕК Дніпровські електромережі працюють без прив'язки до місця проживання абонента: клієнт може звернутися до любого зручного відділення. Спеціалісти допоможуть у будь-яких питаннях, пов’язаних з діяльністю Оператора системи розподілу (ОСР). Зокрема: робота лічильників, якість електропостачання, збільшення дозволеної потужності при переході на електроотоплення та інші. З питаннями оплати та нарахувань клієнтам необхідно звертатися до постачальника електроенергії.

Крім того, жителі області можуть скористатися дистанційними послугами ДТЕК Дніпровські електромережі. Звірити заборгованість і показання лічильника можна в Особистому кабінеті клієнта на сайті dtek-dnem.com.ua. Тут же - залишити онлайн-заявку на підключення до електромереж. Повідомити про аварію та перебої в електропостачанні, отримати консультацію можна також на офіційній сторінці в Facebook. Або за телефонами кол-центру (050) 790 99 00; (066) 790 99 00; (067) 790 99 00. Перелік дистанційних послуг постійно розширюється для зручності клієнтів.