В Одесі ясно: 28 вулиць міста отримали нові електромережі

В Одесі ясно: 28 вулиць міста отримали нові електромережі

34,6 км мереж замінили енергетики Одесаобленерго в Одесі в 2019 році. Ці роботи дозволили підвищити надійність електропостачання в квартирах і приватних будинках для 18,7 тисяч сімей. На модернізацію енергоінфраструктури для 28-ми вулиць міста компанія направила 41,9 млн грн.

Заміна електроліній дозволила забезпечити стабільність напруги для будинків і установ на Гагарінському плато, житлових масивах Шкільний і Курсаки, вулицях Варненській, Комарова, Шклярука, Краснова, Космонавтів, Дачі Ковалевського, Люстдорфській дорозі, Бугаевській, Прохоровскій, Б.Хмельницького, Пантелеймонівській та інших.

Енергетики замінили 12 км кабельних ліній та 22,5 км - повітряних, побудували 6 розподільних підстанцій, збільшили пропускну спроможність мереж. Це дозволить жителям будинків використовувати сучасну техніку великої потужності, не побоюючись перепадів напруги. Таким чином, фахівці Одесаобленерго поліпшили енергопостачання двох дитячих садків, школи, пологового будинку, дитячої поліклініки, центру реабілітації дітей та житлових будинків.

«Одесаобленерго піклується про потреби кожної людини, кожної сім'ї. Тридцять років тому при проектуванні багатоповерхівок на кожну квартиру виділялося 3 кВт потужності. Сьогодні майже половину цієї потужності забирає один електричний чайник. Ми оновлюємо мережі, щоб привести енергетичну інфраструктуру до сучасних вимог, забезпечити якість і надійність електропостачання для наших клієнтів», - зазначив Олександр Фоменко, генеральний директор Одесаобленерго.

Всього в 2019 році Одесаобленерго направила 228,8 мільйонів гривень на будівництво та модернізацію енергетичної інфраструктури Одеси.