Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
Унаслідок атаки було пошкоджено енергетичне обладнання. Ворожий удар повністю знеструмив 33 населені пункти, ще 2 ‒ частково. Без світла залишилися понад 34 тисячі родин.
Енергетики одразу розпочали аварійно-відновлювальні роботи. Уже за кілька годин електропостачання повністю відновили для всіх знеструмлених клієнтів.
На місце події викликали ДСНС та правоохоронців.
Загалом протягом останньої доби фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі повернули світло 42 379 родинам у 54 містах і селах області, що були знеструмлені внаслідок обстрілів.
Наразі без електропостачання в регіоні залишається ще 31 тисяча домівок. Роботи у прифронтових районах ускладнені через безпекову ситуацію. Втім енергетики продовжують працювати та роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути світло в кожну оселю. Аварійні бригади розпочинають роботи одразу після отримання дозволу від Збройних сил України та Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Якщо у вас зникла електрика – просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Ми зробимо все можливе, щоб оперативно повернути вам світло. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації: сайт, соцмережі, чат-боти Viber та Telegram.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.